Jump to content



Γνώμες για βάση οθόνης (για 27" & 23")


Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά,

 

θα ήθελα τη γνώμης σας για αυτή τη βάση οθόνης ή προτάσεις για κάποια άλλη.

Θα πάρω δυο, μια για την καινούργια Samsung 27CHG70 και μια για την παλιά LG 23" (δεν θυμάμαι μοντέλο) για dual monitor setup.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Γιάννης

 

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ψάξει γενικά, απλά έλεγα μήπως κάποιος από εδώ μέσα την έχει για first hand experience.

Αναγκαστικά λόγω ποσότητας έψαχνα σε αυτή την γκάμα τιμής για να βγει 50κατι στο σύνολο. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος paxman έγραψε:

Καλημέρα παιδιά,

 

θα ήθελα τη γνώμης σας για αυτή τη βάση οθόνης ή προτάσεις για κάποια άλλη.

Θα πάρω δυο, μια για την καινούργια Samsung 27CHG70 και μια για την παλιά LG 23" (δεν θυμάμαι μοντέλο) για dual monitor setup.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Γιάννης

 

Την έχω εγώ και είναι άψογη. έχουν περάσει τρεις οθόνες από πάνω της ένα 29'' ultrawide, ένα 34'' ultrawide  και τώρα έχω το αντίστοιχο με αυτό που θέλεις να πάρεις αλλά χωρίς freesync.

Η βάση δεν έχει βγάλει κιχ.

Στιβαρή, δεν κουνιέται ( εκτός αν το γραφείο είναι βάρκα στο γιαλό) και είναι σχετικά εύκολο να την ρυθμίσεις.

Στα συν ότι με μια κίνηση μπορείς να την γυρίσεις κατακόρυφα.

Στην φώτο παρακάτω μπορεί να φαίνεται ότι γέρνει ..άπλα δεν την έχω ισιώσει εγώ ?

 

image.png.24b28bc4e8b9f60cc90849088c35e0e5.png

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Harrisxr650 said:

που θέλεις να πάρεις

Μια μικρή διόρθωση, την έχω πάνω από ενάμισυ μήνα (από τότε που επέστρεψα και μου πίστωσαν την 2η προβληματική Aorus) στημένη στο τραπέζι της τραπεζαρίας :whistling: , όπου δοκιμάστηκε με laptop με το που ήρθε, και μετά περίμενε μέχρι χθες να τελειώσει το ξεμπάζωμα-ανακατασκευή του γραφείου για να μεταφερθεί.

Με το που τοποθετήθηκε στο γραφείο και έβαλα και την 23" δίπλα κατάλαβα ότι επιβάλλεται να μπουν και οι δυο σε βάσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.