Jump to content



4 Channel 960P Wireless NVR Kit 12.5 inch LCD WiFi NVR 4 x 1.3MP


Recommended Posts

https://www.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_823421.html?

 

Καλησπέρα παιδιά ψήνεται κανένας να παραγγείλουμε μαζί αυτές τις κάμερες;

Με 2 set στέλνουν με priority line χωρίς τελωνείο. Βγαίνει κάπου στα 80 ευρώ για κάθε σετ μαζί με τα μεταφορικά.
 

Αγόρασα ήδη ένα τέτοιο και το έδωσα σε φίλο μου το χρειαζόταν (βγήκε περίπου στα 70 ευρώ εκείνο). Πρώτη φορά ήρθα σε επαφή με κάποιο τέτοιο σύστημα, το lag είναι πολύ μικρότερο στην οθόνη από κάτι wireless ip κάμερες που έχω ήδη. Φαίνεται να έχει παραμετροποίηση ως ένα βαθμό για την οποία δεν σκαμπάζω καθόλου.

 

Το σετάκι ήταν plug and play. Όσο αφορά το σήμα τώρα, από τις 4 κάμερες αυτή που έχει το χειρότερο σήμα είναι (2 γραμμές από τις 4 έχει) ενδιάμεσα όροφο και έναν τοίχο.  

 

Φυσικά χρειάζεται και επιπλέον αγορά σκληρού δίσκου για καταγραφή.

 

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας το γράψει εδώ ή ας μου στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα για DVR για αναλογικές κάμερες, αυτό το σετάκι θα μπορούσε να είναι εναλλακτική λύση. Βλέπω όμως ότι έχει μόνο 1 τεμάχιο ακόμη σε στοκ και η μόνη επιλογή για μεταφορικά είναι πια ~$60 expedited shipping.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, acct said:

Έψαχνα για DVR για αναλογικές κάμερες, αυτό το σετάκι θα μπορούσε να είναι εναλλακτική λύση. Βλέπω όμως ότι έχει μόνο 1 τεμάχιο ακόμη σε στοκ και η μόνη επιλογή για μεταφορικά είναι πια ~$60 expedited shipping.

Κάποιος άλλος μας πήρε χαμπάρι. Ίσως από το thread που άνοιξα ?

 

έχει περίπου 6 μέρες που είχε 3 κομμάτια. Από ότι φαίνεται άκυρο οπότε. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.