Jump to content



Logitech Headset (Ακουστικά + Μικρόφωνο) vfm


Recommended Posts

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - 60€
Skroutz - 80€ (με μεταφωρικά)

 

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/gaming-headsets/186103-logitech-g-pro

 

-------------------------------------------------------------------

Καλά ακουστικά, Ίδη είναι αρκετά competitive στα 80€ price range όπου κυμαίνονται. Στα 60 γίνονται ο ορισμός του value for money.
60€ είναι το all time low τους.  Φημίζονται κυρίως για τον καλό και φυσικό ήχο του μικροφώνου τους.

Έγινε επεξεργασία από Giati_Mporw
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Giati_Mporw said:

ο ορισμός του value for money.

Από προσωπική εμπειρία θα σου πω, αν ενδιαφέρεσαι για value for money, να δεις αυτά

 

https://www.skroutz.gr/s/12808628/Zeroground-HD-2400G-Keiji.html

 

Τα πήρα για τον πιτσιρικά για το PS4 και έχω μείνει άφωνος με την απόδοσή τους....

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, icy20 said:

Τοσο φτηνο ακουστικο και ειναι καλο? Nice να το προτεινω και εγω σε κανεναν τσιπη φιλο μου ?

Μπορείς να διαβάσεις και τις κριτικές στο skroutz. Για μένα δεν είναι θέμα τσιγκουνιας. Στα 80άρια και 100άρια που ζητάνε τα "επώνυμα" το branding χρυσοπληρωνεις και όχι την ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gdp77 said:

Μπορείς να διαβάσεις και τις κριτικές στο skroutz. Για μένα δεν είναι θέμα τσιγκουνιας. Στα 80άρια και 100άρια που ζητάνε τα "επώνυμα" το branding χρυσοπληρωνεις και όχι την ποιότητα.

Εννοω οτι δεν δινουν με τιποτα πανω απο 20-25 ευρω. Η διαφορες απο τα ακουστικα των 60 ευρω στων 150-200 παντως ειναι χαωδης αρα υπεθετα οτι θα ειναι αντιστοιχα απο τα 20 στα 60-80.

Βεβαια οταν υπαρχουν ατομα που παιρνουν 100 ευρω ακουστικα και τα βαζουν πανω σε onboard καρτες ηχου θα μου πεις τι θες και εσυ και ανακατευεσαι?

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gdp77 said:

Από προσωπική εμπειρία θα σου πω, αν ενδιαφέρεσαι για value for money, να δεις αυτά

 

https://www.skroutz.gr/s/12808628/Zeroground-HD-2400G-Keiji.html

 

Τα πήρα για τον πιτσιρικά για το PS4 και έχω μείνει άφωνος με την απόδοσή τους....

 

Είναι όντος τα καλύτερα value for money ακουστικά , τα έχω πάρει για τους γονείς μου και τα έχω και προσωπικά. Δεν θα τα πρότεινα όμως σε κάποιον που έχει συνηθίσει σε ακουστικά των 60-80€ γιατι έχουν μεγάλες διαφορές σε Ήχο και κυρίος στο πόσο βολικά είναι σε πολλές ώρες χρίσης.

 

Γενικά όμως, σίγουρα αξίζουν πολύ για τα χρήματά τους

Έγινε επεξεργασία από Giati_Mporw
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.