Jump to content



Έλεγχος συμβατότητας Poewerline


ronin13

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

 

Αυτή τη στιγμή στο πατρικό μου έχω σεταρει ένα ζευγάρι Devolo dlan 500 duo+, και στο ένα έχω κουμπώσει ένα παλιό ρούτερ σαν access point.

Δυστυχώς υπάρχει ακόμα ένα τυφλό σημείο, που θα ήθελα να καλύψω.

Υπάρχει η δυνατότητα να πάρω ένα ζευγάρι Corinex HD200 Powerline από ένα φίλο. Θα ήθελα λοιπόν να δω αν είναι συμβατά τα δύο τους.

Ξέρει κάποιος κανένα τρόπο; Γιατί κοίταξα τα specs από τα site των εταιρειών και δεν μπορεσα να βάλω άκρη.

 

Ευχαριστώ!

 

Anyone can be a cynic, dare to be an optimist

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος ronin13 έγραψε:

 

Καλημέρα σε όλους!

 

Αυτή τη στιγμή στο πατρικό μου έχω σεταρει ένα ζευγάρι Devolo dlan 500 duo+, και στο ένα έχω κουμπώσει ένα παλιό ρούτερ σαν access point.

Δυστυχώς υπάρχει ακόμα ένα τυφλό σημείο, που θα ήθελα να καλύψω.

Υπάρχει η δυνατότητα να πάρω ένα ζευγάρι Corinex HD200 Powerline από ένα φίλο. Θα ήθελα λοιπόν να δω αν είναι συμβατά τα δύο τους.

Ξέρει κάποιος κανένα τρόπο; Γιατί κοίταξα τα specs από τα site των εταιρειών και δεν μπορεσα να βάλω άκρη.

 

Ευχαριστώ!

 

Anyone can be a cynic, dare to be an optimist

 

Ο πιο σίγουρος τρόπος είναι να τα δοκιμάσεις στην πράξη. Εάν τα έχει φίλος, θα πρότεινα να κάνεις δοκιμή.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.