Jump to content



ερώτηση ποιότητας δίσκου


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

 

Ήθελα την άποψή σας για αυτόν τον δίσκο:

 

Έλεγα για αυτόν διότι αυτή τη στιγμή με πιέζει πολύ ο χρόνος και είναι άμεσα διαθέσιμος, είναι στα GB που θέλω, και πολύ καλή τιμή. Έχετε δουλέψει της TEAM GROUP; Να τον εμπιστευτώ;

 

Ευχαριστώ!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει Phison controller  μακρια.Ισως ο @jax7480 να γνωριζει καλυτερα.

Σε λεω μακρια γιατι με αυτον ειχα 2 στα 2.(με τους εφεραν να τους βαλω δεν τους αγορασα εγω)

Και οι 2 φυγανε με το ιδιο προβλημα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω αυτή τη στιγμή controller. Μάλλον πρέπει να κάνω υπομονή να πάω σε Samsung.

 

Δεν είναι για τα χρήματα. Με ενδιαφέρει πολύ η ποιότητα.

 

oooops! Πρόβλημα. Samsung 120GB απ' ό,τι ψάχνω, δεν υπάρχουν γενικότερα. Σε 120GB, πάω μετά τη Samsung σε Kingston, Transcend, κάτι άλλο;

Έγινε επεξεργασία από serpico75
Link to comment
Share on other sites

Και γω ήμουν ανάμεσα σε αυτόν τον Crucial και τον Kingston. Εάν δεν καθυστερούσε περισσότερο ο Crucial, θα πήγαινα στον Crucial. Αλλά, λόγω χρόνου παράδοσης, πήγα τελικά στον Kingston.

 

Μία ερώτηση για ενημέρωση:ξέρετε γιατί η Samsung σταμάτησε (για την ώρα, τουλάχιστον) τους EVO 860 120GB;

Έγινε επεξεργασία από serpico75
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, 2cpu said:

Αν εχει Phison controller  μακρια.Ισως ο @jax7480 να γνωριζει καλυτερα.

Σε λεω μακρια γιατι με αυτον ειχα 2 στα 2.(με τους εφεραν να τους βαλω δεν τους αγορασα εγω)

Και οι 2 φυγανε με το ιδιο προβλημα.

 

Δεν ειναι ολοι οι phison αλλα οσοι εχουν τον s11 2-channel controller. Kαι γω έχω χάσει 2 με αυτον τον τρόπο.Διαφορετικες μάρκες με διαφορετικο firmware. Ο ένας patriot burst, ο αλλος δεν θυμάμαι. Σε μένα και τις 2 φορες συνέβει ότι εγινε διακοπή ρεύματος στον ssd ενώ μετέφερε δεδομένα.

 

Ο teamgroup δεν ξέρω τι controller φοραει

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.