Jump to content



Δεν αναγνωρίζει τα windows!!!


nickthegreek

Recommended Posts

Δείτε τι μου έβγαλε όταν πήγα στο windows update!

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας στο Windows Update

Το Windows Update είναι η ηλεκτρονική επέκταση των Windows που σχεδιάστηκε για να σας βοηθήσει να αξιοποιήσετε στο έπακρο τις δυνατότητες του υπολογιστή σας.

Πρέπει να εκτελείτε λειτουργικό σύστημα των Microsoft Windows, για να χρησιμοποιήσετε το Windows Update.

Πως είναι δυνατόν αφού αυτά έχω!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ ... εδώ εγώ που έχω αγορασμένα, Originale, όχι αστεία :-) !!!, μου ζητάει να βάλω άλλο κωδικό διότι δεν επιτρέπει να χρησιμοποιήσεις τον ίδιο κωδικό μετά από χ φορές !!!

ΣΤΟ ΙΔΙΟ PC ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!! ΕΛΕΟΣ !!!

Πλάκα πλάκα, με όλο τον σεβασμό προς την Microsoft, αλλά με όλες αυτές τις ********** !!!! της μάλλον χειροτερεύει την κατάσταση των crack, serial κτλ !!!

Είναι ΤΟΣΟ **** που χειροτερεύει η ΙΔΙΑ την κατάστασή της .... τι να πω ... !!!!

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστείτε έκανα και validation για να επικυρώσω τη γνησιότητα των windows μέσα από το site της Μicrosoft και το πρόβλημα συνεχιζεται. Εσεις αντιμετωπίζετε τίποτα παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

αυτο που αναφερει ο kreach εχει βαση - μετα απο αρκετα φορματ-εγκαταστασεις η 'πληροφορια' περνα στη μς οποτε ζηταν εκ νεου ενεργοποιηση μεσω τηλεφωνου......

δεν ξερω αν αυτο ισχυει για σενα -στη θεση σου θα επαιρνα τηλ στο support

-μας αφησε αρκετα χρονακια να 'παιζουμε' με τους κωδικους ,τωρα που εχει εγκαταστημενη βαση σχεδον το συνολο των πισι ηρθε η ωρα να βγαλει την...απόχη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kreach [Χθες, στις 23:52]

Ρε συ ... εδώ εγώ που έχω αγορασμένα, Originale, όχι αστεία :-) !!!, μου ζητάει να βάλω άλλο κωδικό διότι δεν επιτρέπει να χρησιμοποιήσεις τον ίδιο κωδικό μετά από χ φορές !!!

ΣΤΟ ΙΔΙΟ PC ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!! ΕΛΕΟΣ !!!

Πλάκα πλάκα, με όλο τον σεβασμό προς την Microsoft, αλλά με όλες αυτές τις ********** !!!! της μάλλον χειροτερεύει την κατάσταση των crack, serial κτλ !!!

Είναι ΤΟΣΟ **** που χειροτερεύει η ΙΔΙΑ την κατάστασή της .... τι να πω ... !!!!

Μαν εχω original τα pro και με τις @α@αριες του activation τα εχω σπασει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickthegreek [Σήμερα, στις 00:12]

γνήσια τα έχω ρε παιδιά. Είναι δυνατόν!!!

Τότε πάρτους τηλέφωνο χωρίς κανένα πρόβλημα.

Ίσως το έχεις δώσει και σε άλλους ή έχεις κάνει πολλές εγκαταστάσεις. Δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deadlock7

Στειλε κανενα μαιλ για να βγαλεις ακρη!Τι αλλο να πουμε πια για την εταιρεια αυτη?:tomato:

Γιατί δεν αλλάζεις λειτουργικό;

Link to comment
Share on other sites

Λίγο προσεκτικά εδώ με τις προτάσεις και τις συμβουλές σας, γιατί πατάμε ακριβώς πάνω στην γραμμή των ορίων μεταξύ μεμπτού και Μαύρης Τρύπας :)

Link to comment
Share on other sites

Καλά, ούτε να εκφράσουμε τα συναισθήματά μας απέναντι στην αγαπημένη μας Microsoft δεν μπορούμε !!! Για ποιά "Δημοκρατία" λέμε τόσα χρόνια :p:p:p !!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.