Jump to content



’ρχισαν πάλι τις Μ@@@@ τα ΧΡ(πάλι)


morius

Recommended Posts

Μόλις εχθές έκανα φορμάτ(διπλό μάλιστα)τέσπα στο δεύτερο φορμάτ όλα πήγαν καλά όλα τα προγράμματα μπήκαν καλά,και πέρασα mp3 και όλα τα αυτά μια χαρά,όσον αφορά Antivirus-firewall κλπ έβαλα : Comporate edition-ZA 5.5,Ad-Aware!!!!!

Τώρα έτσι όπως ήμουν ΝΕΤ,μου βγάζει ένα παραθυράκι με χρονόμετρο,ενός λεπτού, ότι το PC θα κλίσει,αυτό μου το έβγαζε ποιο παλιά όταν δεν είχα Firewall τώρα δεν ξέρω τι έγινε,πήδηξε το Firewall?????

τα Συμπεράσματα δικά σας...:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εγινε καμια στραβη και περασε ο Blaster? Γιατι αυτο εκανε...εκλεινε το pc οταν εισουν στο ΝΕΤ. Κατεβασε απο τη Symantec ενα προγραμματακι που τσεκαρει αν τον εχεις κολλησει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spooky

Μηπως εγινε καμια στραβη και περασε ο Blaster? Γιατι αυτο εκανε...εκλεινε το pc οταν εισουν στο ΝΕΤ. Κατεβασε απο τη Symantec ενα προγραμματακι που τσεκαρει αν τον εχεις κολλησει.

Αν εχει βαλει Windows XP με SP2 ουτε ο Blaster αλλα ουτε ο Sasser περνανε. Μηπως βγηκε κανενας καινουριος?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 00:51]

Αν εχει βαλει Windows XP με SP2 ουτε ο Blaster αλλα ουτε ο Sasser περνανε. Μηπως βγηκε κανενας καινουριος?

Όχι SP1 έχω βάλει κάτσε να κάνω τώρα το scan το έχω αυτό το tool:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morius

Το Scan έγινε αλλά τπτ τι άλο μπορεί να είναι?????

Βαλε τα απαραιτητα updates καλου κακου απο την Microsoft. Για blaster και sasser ψαξε μεσα στην MS και θα σου δωσει τα λινκ με τα updates. Κατι αλλο δεν νομιζω οτι χρειαζεται μετα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.