Jump to content



UV paint???


Qlim4X

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Spooky

:D:clap: :banging:

Βαλε φωτος οταν μπορεσεις να δουμε!!

μετα τις πανελλινιες .....

το κουτακι δεχετε μερικες μοντες κια απετι χρονο....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spooky

ΟΚ ΟΚ!!

Good Luck by the way! :)

thanks

για να περεις μια ηδεα απο το τι κανο ακου......

λαβες με λεντ

ποδια με λεντ

νεες UV 4στον αριθμο

καλιματα απο αλουμινιο

σιμαζεματα

και πολλα αλλαααααααα.....................

και χριαζομε χρονο καο λιγα ευρουλινια ακομα (350)

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι...ωραια αντε ολα να σου πανε καλα. Και εγω θελω να κανω αρκετα πραγματα αλλα πρωτα πρεπει να παρω ενα καλο κουτι. Σιγα σιγα ολα θα γινουν :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra [Σήμερα, στις 15:37]

Παιδια τι εγινε βρηκε κανενας τελικα αυτους τους fluo τους μαρκαδορους?Εγω οταν ρωτησα εδω λαμια με κοιταγανε λες και ημουνα απο αλλο πλανητη!!

Αφου γινεται και δουλεια με Stabilo υπογραμμισης. Δες την προηγουμενη σελιδα. Δεν νομιζω να μην βρεις τετοιους.

Link to comment
Share on other sites

Eχω stabilo και δεν με ικανοποιει το αποτελεσμα.Βγαινει χοντροκομενο και οχι αρκετα εντονο και επισης δεν βγαζει σε μπλε χρωμα που ειναι το κουτι μου,τι να βαλω κιτρινο:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra [Σήμερα, στις 17:58]

Eχω stabilo και δεν με ικανοποιει το αποτελεσμα.Βγαινει χοντροκομενο και οχι αρκετα εντονο και επισης δεν βγαζει σε μπλε χρωμα που ειναι το κουτι μου,τι να βαλω κιτρινο:confused:

Εγω παντως που εβαλα κιτρινο ταιριαζει με το μπλε. Και εγω μπλε καλωδια εχω. Τις ειδες τις φωτος που εχω ποσταρει?

Βεβαια γουστα ειναι αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spooky

Εγω παντως που εβαλα κιτρινο ταιριαζει με το μπλε. Και εγω μπλε καλωδια εχω. Τις ειδες τις φωτος που εχω ποσταρει?

Βεβαια γουστα ειναι αυτα :)

εγω παλη τα εβαψα με πορτοκαλι και δενει υπεροχα με τα υπολιπα UV-blue κοματια μου....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.