Jump to content


Σχεδιασμός κουζίνας στο ikea.gr ΔΕΝ γίνεται σύνδεση στο λογαριασμό


Recommended Posts

Καλησπέρες!

 

Να ρωτήσω όποιον έχει ή μπορεί να φτιάξει ένα λογαριασμό στο ΙΚΕΑ.gr.

Προσπαθώ να σχεδιάσω μια κουζίνα στο πρόγραμμά του για να πάρω κατευθείαν και μία προσφορά. Οπότε, αν δεν μπορώ να εισαγάγω το σχέδιο από άλλο πρόγραμμα δε με ενδιαφέρει προς το παρόν άλλο σχεδιαστικό πρόγραμμα.

 

Το πρόβλημα

 

Ενώ έχω λογαριασμό στο ikea.gr, όταν μεταβαίνω στο σχεδιαστικό πρόγραμμα

KITCHENPLANNER.IKEA.COM


τότε είμαι αποσυνδεδεμένος.

Προσπάθεια σύνδεσης από το περιβάλλον του σχεδιαστικού προγράμματος δεν έχει αποδώσει ως τώρα. Ούτε καν δημιουργία νέου λογαριασμού επιτυγχάνει. Έχω δοκιμάσει 64μπιτους και 32μπιτους browsers, firefox, chrome, edge, windows 7, 10 και linux.

 

Και αν δεν είμαι συνδεδεμένος, ό,τι φτιάξω χάνεται, δεν αποθηκεύεται...

 

Εν τω μεταξύ στο σουδικό ΙΚΕΑ, η μετάβαση στο σχεδιαστικό πρόγραμμα γίνεται χωρίς να χαθεί η σύνδεση στο λογαριασμό.

Θα μπορούσα μεν να το φτιάξω στο σουηδικό ΙΚΕΑ μιας και το πρόγραμμα είναι το ίδιο, αλλά χρειάζομαι μετά τιμή από το ελληνικό.

 

 

Κάθε βοήθεια δεκτή.

 

Αν δεν έχει κανένας, κάντε ένα κόπο να φτιάξετε ένα λογαριασμό, και μετά πηγαίνετε στο σχεδιαστικό να μου πείτε αν σας κρατάει τη σύνδεση στο λογαρισμό

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Μήπως

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, schumifer said:

Μήπως


Ίσως; Άραγε; Ναι; Κάτι; πήγαινες; να;γράψεις :p

Όταν παω στο σχεδιαστικό με δείχνει αποσυνδεδεμένο και βγάζει μήνυμα λάθους όταν προσπαθώ να βάλω τα στοιχεία του λογαριασμού. Σαν να μην δέχεται email/κωδικό. Τον λογαριασμό τον έκανα τώρα για δοκιμή, τον ενεργοποίησα, στις υπόλοιπες σελίδες του ικεα με δείχνει οκ. Θα δοκιμάσω κι αργότερα μήπως πρέπει να περάσει κάποια ώρα από την δημιουργία λογ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, salde said:


Ίσως; Άραγε; Ναι; Κάτι; πήγαινες; να;γράψεις :p

Όταν παω στο σχεδιαστικό με δείχνει αποσυνδεδεμένο και βγάζει μήνυμα λάθους όταν προσπαθώ να βάλω τα στοιχεία του λογαριασμού. Σαν να μην δέχεται email/κωδικό. Τον λογαριασμό τον έκανα τώρα για δοκιμή, τον ενεργοποίησα, στις υπόλοιπες σελίδες του ικεα με δείχνει οκ. Θα δοκιμάσω κι αργότερα μήπως πρέπει να περάσει κάποια ώρα από την δημιουργία λογ.

 

 

Χαχαχαχα, δεν ξέρω τι παίχτηκε, το κείμενο είχε τελειώσει στην προηγούμενη πρόταση!

 

Λοιπόν, μετά από τόσες προσπάθειες τα κατάφερα, αλλά χρειάστηκε να παίξω πολύ με τον κωδικό. Δημιούργησα λογαριασμό μέσα λοιπόν από το σχεδιαστικό πρόγραμμα, με νέο μέηλ και βρήκα κωδικό που τον δέχτηκε! Για όνομα...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.