Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος mikegad έγραψε:

να σου ζήσει φίλε!!

ευχαριστω :-)

πριν 15 ώρες, το μέλος psyber έγραψε:

θα ήθελα εγώ το πληκτρολόγιο. ευχαριστω.

@psyber στείλε μυνημα ενα κινητο να συννενοηθούμε.

 @DJman αν στραβωσει κάτι είναι δικό σου

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται μία χαλασμένη (θέμα) υδρόψυξη της Zalman. Το μοντέλο είναι το Reserator 3 max. Την δίνω σε περίπτωση που κάποιος έχει όρεξη να δει αν μπορεί να την φτιάξει (αν γίνεται).
Δεν έχω δει διαρροή και νομίζω πως η αντλία δουλεύει κανονικά.

Επίσης να σημειώσω πως έχει το χειρότερο mounting mechanism που υπάρχει και χρειάζεται αυτοκόλλητο για πίσω από την μητρική. Αυτό ίσως να χρειάζεται σαν ανταλλακτικό αν κάποιος την κάνει να δουλέψει..

 

Περιοχή Φιλαδέλφεια, θα προτιμούσα να μην πάω ταχυδρομείο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος konstantinakis έγραψε:

Χαρίζεται μία χαλασμένη (θέμα) υδρόψυξη της Zalman. Το μοντέλο είναι το Reserator 3 max. Την δίνω σε περίπτωση που κάποιος έχει όρεξη να δει αν μπορεί να την φτιάξει (αν γίνεται).
Δεν έχω δει διαρροή και νομίζω πως η αντλία δουλεύει κανονικά.

Επίσης να σημειώσω πως έχει το χειρότερο mounting mechanism που υπάρχει και χρειάζεται αυτοκόλλητο για πίσω από την μητρική. Αυτό ίσως να χρειάζεται σαν ανταλλακτικό αν κάποιος την κάνει να δουλέψει..

 

Περιοχή Φιλαδέλφεια, θα προτιμούσα να μην πάω ταχυδρομείο.

θα την ήθελα εγώ @konstantinakis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχχαχααχαχχααχ.......βρωμίτσα....έβαλα overlay και cif...... βγήκαν τα πιο πολλά....του έβαλα πάλι WFI μέσα και ειχε κυκλοφορία κανονικά...θέλω να το βάλω σε pc τώρα να δω θερμοκρασίες κτλπ

 

@konstantinakis

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

MIDLAND M48 PLUS ... ΓΟΥοΚΙ ΤΟΚΙ. ..... 2-3 φορές τον έχω χρησιμοποιήσει... κάτι γίνεται μάλλον με μπαταρίας μια και είναι πάνω απο 5-6 χρόνια αγορασμένος.... :D όποιος θέλει και πάει στα βουνά ή δεν ξέρω που ας το πάρει...Αθήνα πλζ! άμα το θέλει κάποιος και εκτός επιτακτικά κάτι θα κάνουμε! Δυστυχώς είναι μόνο ένα κομμάτι... 

 

Picture 35.jpg

Picture 36.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται υπολογιστης με τα εξης:

μητρικη:msi K8T NEO

επεξεργαστης: amd athlon 64 3400

σκληρος δισκος: ide 40gb

dvd ide

καρτα γραφικων

Ο υπολογιστης δεν εχει μνημες και τροφοδοτικο και δεν ξερω εαν λειτουργει σωστα.Σε μια δοκιμη που εγινε με τροφοδοτικο  ηχουσε η μητρικη οτι λειπει η ραμ αρα λογικα ειναι λειτουργικη

Παραλαβη μονο απο το χωρο μου,προσφορες μονο απο αθηνα

εχει μπει και σε αλλο φορουμ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dellman said:

P4 πρεσχοτ με μια via μητρικη και μνήμες παραλαβή απο Αγία Παρασκεύη δεν προκάνω άλλιως

Μάλλον δουλεύει

Με ενδιαφέρει μένω Καλλιθέα. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.