Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

χαρίζεται pc tower ολόκληρο.

intel p3, 256Ram, s3 1mb vga (ή κάτι τέτοιο), hdd 12Gb και dvd.

Μια χαρά δουλεύει, ήταν της κοπέλας μου, η οποία μου το χάρισε οπότε θα το χαρίσω εδώ ΑΝ κάποιος θέλει να στήσει κάνα linuxaki...

όποιος θέλει περνάει από το Χαλάνδρι και το παίρνει...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

χαριζονται καποιες καρτες γραφικων αρχαιες (δεν εχω ιδεα αν ειναι agp pci κλπ και αν δουλευουν) επισης χαριζεται dvd rom ide και διαφοροι ανεμιστηρες διαφορων μεγεθων , τα πραγματακια βρισκονται στη βορειο ευβοια και οποιος τα θελει του τα στελνω με το κτελ με δικα μου εξοδα ή με κουριερ με δικα του

Link to comment
Share on other sites

χαριζονται καποιες καρτες γραφικων αρχαιες (δεν εχω ιδεα αν ειναι agp pci κλπ και αν δουλευουν) επισης χαριζεται dvd rom ide και διαφοροι ανεμιστηρες διαφορων μεγεθων , τα πραγματακια βρισκονται στη βορειο ευβοια και οποιος τα θελει του τα στελνω με το κτελ με δικα μου εξοδα ή με κουριερ με δικα του

Αμα υπαρχουν 8αριδες ανεμηστηρες μεσα θα με ενδιαφεραν απο καρτες γραφικων αν μπορεις στειλε και οτι δεν μου χρειαστει το ξανα βγαζω εδω

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται pc tower ολόκληρο.

intel p3, 256Ram, s3 1mb vga (ή κάτι τέτοιο), hdd 12Gb και dvd.

Μια χαρά δουλεύει, ήταν της κοπέλας μου, η οποία μου το χάρισε οπότε θα το χαρίσω εδώ ΑΝ κάποιος θέλει να στήσει κάνα linuxaki...

όποιος θέλει περνάει από το Χαλάνδρι και το παίρνει...

Θα ήθελα να το πάρω! Σου στέλνω Pm.

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω τη δυνατότητα να το φτιάξω ,επειδή ξέρω οτι ΔΕ θα το χρησιμοποιήσω και ειναι κρίμα (γιατί έχω και ενα g9 & ενα razer lychesis) χαρίζω ένα logitech mx518 με πρόβλημα στο καλώδιο και συγκεκριμένα στην είσοδο του στο ποντίκι.Το ποντίκι δουλεύει κανονικά απλά όταν κουνάω το καλώδιο χάνει τη σύνδεση.

Ουσιαστικά όποιος το πάρει πρέπει να κόψει το καλώδιο λίγο πριν την είσοδο του στο ποντίκι και να ξανασυνδέσει το καλώδιο στο βυσματάκι του ποντικιού που κουμπώνει στη πλακέτα.Εάν το θέλει κάποιος μπορεί να περάσει απο το σπίτι μου να το πάρει (Αθήνα, Πανόρμου)

Logitech MX518 Gaming-Grade | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω τη δυνατότητα να το φτιάξω ,επειδή ξέρω οτι ΔΕ θα το χρησιμοποιήσω και ειναι κρίμα (γιατί έχω και ενα g9 & ενα razer lychesis) χαρίζω ένα logitech mx518 με πρόβλημα στο καλώδιο και συγκεκριμένα στην είσοδο του στο ποντίκι.Το ποντίκι δουλεύει κανονικά απλά όταν κουνάω το καλώδιο χάνει τη σύνδεση.

Ουσιαστικά όποιος το πάρει πρέπει να κόψει το καλώδιο λίγο πριν την είσοδο του στο ποντίκι και να ξανασυνδέσει το καλώδιο στο βυσματάκι του ποντικιού που κουμπώνει στη πλακέτα.Εάν το θέλει κάποιος μπορεί να περάσει απο το σπίτι μου να το πάρει (Αθήνα, Πανόρμου)

Logitech MX518 Gaming-Grade | Skroutz.gr

Το θελω!Στελνω πμ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Προς αποφυγή παρεξηγήσεων για το mouse αναφέρω τα εξής

α. λόγω εργασίας είμαι διαθέσιμος μονο μετά τις 9:30 καθημερινές

β. Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας/δεν κάνω κρατήσεις. δηλαδή όποιος έρθει πρώτος το παίρνει (εννοείται οτι γιαυτό στέλνω το κιν σε πμ , δε πρόκειται να κρεμάσω κάποιον (δηλαδή να του πώ να έρθει και να το δώσω αλλού...))

γ.Κυριακή δεν είμαι διαθέσιμος!

υγ. Σήμερα είναι να παραλάβει ο jimn , εάν δεν , θα ενημερώσω.

Έγινε επεξεργασία από Reselie
Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται 2 κουπονια για το site της logitech.

* το πρωτο ειναι 15% εκπτωση

* το δευτερο ειναι 20€ εκπτωση για αγορες ανω των 100€

Ημερομηνια ληξης 25/9

__________________

-Πρωτα γραφουμε εδω και μετα πμ.

-Δεν δινω σε ατομα με πολυ λιγα ποστ ή ημερομηνια εγγραφης στο τελευταιο 4μηνο. Με λιγα λογια δινω σε ενεργα μελη. :sorry: Εκτος και αν εχει φτασει η τελευταια μερα και δεν τα εχει παρει καποιος.

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.