Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Τα στοιχεία του τσιπ τα περνάει ο κτηνίατρος που βάζει το τσιπάκι στη βάση δεδομένων του Κτηνιατρικού Συλλόγου. Αν δε το κάνει δε φαίνεται τίποτα. Όπως στην περίπτωσή μου. Ή ασυνείδητος κτηνίατρος που τα τσέπωσε ήταν, ή απλά το ξέχασε. Πάντως ο αριθμός του τσιπ δεν είναι καταχωρημένος στη βάση δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Βλαντιμιρ, περιττό είναι το μπράβο για να το δεις εσύ, αλλά καλό είναι να το βλέπουν άλλα μάτια (και κυρίως νεανικά, για να συνηθίζουν στην ιδέα ότι λεφτά μπορεί να μην υπάρχουν, το Πολυτεχνείο μπορεί να πέθανε κλπ - αλλά η ανθρωπιά ζει όσο υπάρχουν άνθρωποι). Κι επειδή δε μου αρέσουν αυτά τα "λάικ"/μάικ κτλ,

ΜΠΡΑΒΟ

(...αν λάικ-ίσει κανείς το ποστ μου, τον δάγκωσα)

Link to comment
Share on other sites

1)2.5-->3.5 SSD adaptor της OCZ αχρησιμοποιητο !

1) caddy & καλωδιο για σκληρο δισκο HP. Ειναι αυτο...

2nd Hard Drive Caddy & Cable, HP dv7-2000, dv7t-2000, dv7-3000 [HP-dv7t-2000] - $27.95 : NewmodeUS, Hard Drive Caddys for Notebooks

2) 1 120αρης ανεμιστηρας διαφανης αθορυβος coolermaster

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος Nilox C.F. FS-003

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος αγνωστης μαρκας

Υπενθυμιζω οτι θα τα δωσω σε πιο παλια ή/και ενεργα μελη. Αποκλειονται οσοι το εχουν επαγγελμα

Link to comment
Share on other sites

1)2.5-->3.5 SSD adaptor της OCZ αχρησιμοποιητο !

1) caddy & καλωδιο για σκληρο δισκο HP. Ειναι αυτο...

2nd Hard Drive Caddy & Cable, HP dv7-2000, dv7t-2000, dv7-3000 [HP-dv7t-2000] - $27.95 : NewmodeUS, Hard Drive Caddys for Notebooks

2) 1 120αρης ανεμιστηρας διαφανης αθορυβος coolermaster

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος Nilox C.F. FS-003

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος αγνωστης μαρκας

Υπενθυμιζω οτι θα τα δωσω σε πιο παλια ή/και ενεργα μελη. Αποκλειονται οσοι το εχουν επαγγελμα

2) 1 120αρης ανεμιστηρας διαφανης αθορυβος coolermaster

Ειναι με λεντ μηπως οπως αυτοι που εχω στο αβαταρ ή ειναι σκετος?

Αν ειναι με μπλε λεντ θα τον ηθελα

Link to comment
Share on other sites

Ωραια,θα τον ηθελα να το προσπαθησω. Μιας και εχω κατεργησει το dvd-rom χωραει αλλος ενας στον προσοψη αλλα δεν εβρισκα τον ιδιο.

Εντος της ημερας θα στειλω πμ.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζετε απόκωδικόποιητής. Funai dtr2006 το μοντέλο... αν τον θέλει κανείς , αλλιώς πάει για ανακύκλωση..,

1όν: Δεν βλέπω πουθενά να γράφει Mpeg4 και 2όν: Δεν υπάρχει το χειριστήριο.....[

Παράδοση παραλαβή Π. Φάληρο ή Μικρολίμανο....

Link to comment
Share on other sites

dimi[/MENTION]R;1063385735]Φίλε [MENTION=10378]Infotech[/MENTION] ευχαριστώ. Το έχω βάλει σε όποιο site/forum/σελίδα του FB μπορείς να φανταστείς. Ξέρω ότι δε θα έχει μεγάλη απήχηση εδώ, αλλά δεν έχω να χάσω τίποτα.

[MENTION=22962]Kwstas71[/MENTION] Το πήρα σπίτι μου για να είναι ασφαλές μέχρι να βρω τον ιδιοκτήτη του επειδή νόμιζα ότι είχε απλά χαθεί. Αλλά προφανώς το σκυλί το έχουν παρατήσει. Επειδή εγώ δεν έχω τη δυνατότητα να του παρέχω στέγη και φροντίδα για πολλές μέρες ακόμα, ψάχνω είτε κάποιον να το υιοθετήσει μόνιμα, ή κάποιον που να μπορεί να το κρατήσει για λίγο καιρό μέχρι να του βρούμε ένα μόνιμο σπίτι. Οι φιλοζωικές δεν παίρνουν εγκαταλελειμμένα ζώα, εκτός αν είναι χτυπημένα.

Σχετικά με τον σκύλο , θα σου πρότεινα να μιλήσεις άμεσα με :

Αδέσποτα - Σκυλιά - Γάτες - Αγγελίες Αδέσποτων Ζώων

Ελληνική Φιλοζωική Εταιρεία

Θα σε βοηθήσουν σε οποιαδήποτε περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται οθόνη CRT 17" Sony Ε-250.

Λόγω όγκου παραλαβή από Νέο Ηράκλειο.Παλαιότερα και ενεργά μέλη plix.

Είναι ακόμα διαθέσιμη.Αν δεν την πάρει κανείς με κόβω για ανακύκλωση.

Link to comment
Share on other sites

1)2.5-->3.5 SSD adaptor της OCZ αχρησιμοποιητο !

1) caddy & καλωδιο για σκληρο δισκο HP. Ειναι αυτο...

2nd Hard Drive Caddy & Cable, HP dv7-2000, dv7t-2000, dv7-3000 [HP-dv7t-2000] - $27.95 : NewmodeUS, Hard Drive Caddys for Notebooks

2) 1 120αρης ανεμιστηρας διαφανης αθορυβος coolermaster

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος Nilox C.F. FS-003

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος αγνωστης μαρκας

Υπενθυμιζω οτι θα τα δωσω σε πιο παλια ή/και ενεργα μελη. Αποκλειονται οσοι το εχουν επαγγελμα

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος Nilox C.F. FS-003

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος αγνωστης μαρκας Υπάρχουν ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

Αποσυρομαι γιατι βρηκα τελικα απο αλλού!!

Χαρίζω microsoft wireless mouse 2000 με το δεκτη...δουλευει αλλα ωρες ωρες ''κολλαει'' και ειτε πατας το αριστερο ειτε το δεξι κουμπι, βγαζει το μενου επιλογων σαν να πατας το δεξι! καταλαβατε?! :p

http://farm3.static.flickr.com/2791/4464588108_bc989b904f.jpg

Το ποντίκι πέρασε απο τα χέρια μου και ευχαριστώ πολύ τον Κώστα. Δεν βρήκα ούτε την όρεξη ούτε το χρόνο για να ασχοληθώ και τελικά σήμερα κατέληξε στον [MENTION=24834]Andrewk[/MENTION] που μου ζήτησε την ροδέλα.

Καλό χειρουργείο Αντρέα

Link to comment
Share on other sites

Να χαρίσω κ εγώ με τη σειρά μου μια 9800gtx με πρόβλημα.

Είναι αυτή: GAINWARD 9269 BLISS 9800GTX 512MB PCI-E RETAIL - - E-SHOP.GR

Έχει ξεκολλήσει μια αντίσταση οπότε όποιος τη θέλει κάνει μόνο για ανταλλακτικά.

Θα προτιμηθούν άτομα από Ηράκλειο Κρήτης λόγω έλλειψης χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος Nilox C.F. FS-003

1 120αρης ανεμιστηρας μαυρος αθορυβος αγνωστης μαρκας Υπάρχουν ακόμα?

Μπορω να σου χαρισω και εγω εναν 120αρι μαυρο ανεμιστηρα,βεβαια δεν ξερω κατα ποσο αθορυβος ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Να χαρίσω κ εγώ με τη σειρά μου μια 9800gtx με πρόβλημα.

Είναι αυτή: GAINWARD 9269 BLISS 9800GTX 512MB PCI-E RETAIL - - E-SHOP.GR

Έχει ξεκολλήσει μια αντίσταση οπότε όποιος τη θέλει κάνει μόνο για ανταλλακτικά.

Θα προτιμηθούν άτομα από Ηράκλειο Κρήτης λόγω έλλειψης χρόνου.

Ενδιαφέρομαι για πειράματα, έχω και άτομο στο Ηράκλειο να παραλάβει για μένα. Αν είναι, πες μου να κανονίσω :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.