Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

ειχα παρει εναν απο το lidl -κρατησε κανα χρονο και μετα ψοφησε ξαφνικα!

λιγο πριν τον πεταξω ειπα να του ριξω μια ματια και τελικα ηταν μια ασφαλεια!

σε τετοια περιπτωση το κοστος ειναι 5-10 ευρω

Απλα τον κοιταξε ενας θειος ηλεκτρολογος και το μονο που υποψιαζεται ειναι ενα εξαρτημα που δεν ειναι ασφαλεια και επειδη ο φουρνος ειναι united αντιπροσωπο με ανταλλακτικα βρηκα μονο στη Μεσσηνια κατι τετοιο, και το ανταλλακτικο αν εχει 10 ευρω και το παρουμε και τελικα δεν ειναι αυτο, γιατι δεν ειναι και 100% σιγουρος, τοτε δεν αξιζει για φουρνο των 40 ευρω..

Ξερεις εσυ που μπορω να βρω ανταλλακτικα για τετοιους φουρνους?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION] Αν το ήξερα πριν 4 χρόνια που έκανα την εγγραφή δε θα το έκανα! :p

Να θυμίσω πως χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Οθόνη CRT HP91 19". Είναι σε άψογη λειτουργική κατάσταση, ΤΕΡΑΣΤΙΑ και περίπου 15-20 κιλά. ΘΑ χρειαστεί αυτοκίνητο για την παραλαβή της!

2) Κουτί υπολογιστή μεγέθους Midi, άδειο. Είναι παλιό κουτί, αλλά πεντακάθαρο (χωρίς σκουριές κλπ).

3) Σκληρός δίσκος WD5000AAKS. Έχει Health περίπου 7%, και δε θυμάμαι κι εγώ πόσα bad sectors. Είναι σε κατάσταση που δε γίνεται ούτε format. Θεωρώ ότι η πλακέτα του είναι απολύτως λειτουργική και θα βολέψει κάποιον. ΔΟΘΗΚΕ

4) Κάρτα γραφικών AGP μάρκας Soltek (?). Από πίσω γράφει SL-MX440C-D6T. Δεν έχω καταφέρει να στείλει σήμα σε οθόνη. Έχει ανεμιστηράκι επάνω.

5) Εκτυπωτής Canon Pixma iP5000. Το λαμπάκι ανάβει 5 φορές. Στα Canon αυτό σημαίνει πρόβλημα με την κεφαλή εκτύπωσης. Ο τελευταίος Canon που μου το έβγαλε αυτό δε φτιαχνόταν και ήθελε καινούρια κεφαλή. Δεν έχω όρεξη και χρόνο να ασχοληθώ. Εάν κάποιος τον θέλει δικός του.

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

5) Εκτυπωτής Canon Pixma iP5000. Το λαμπάκι ανάβει 5 φορές. Στα Canon αυτό σημαίνει πρόβλημα με την κεφαλή εκτύπωσης. Ο τελευταίος Canon που μου το έβγαλε αυτό δε φτιαχνόταν και ήθελε καινούρια κεφαλή. Δεν έχω όρεξη και χρόνο να ασχοληθώ. Εάν κάποιος τον θέλει δικός του.

Αν υπάρχει ακόμα τον θέλω εγώ. Έχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

PX700W με προβλημα end of service life.

ανοιγει και δειχνει το μηνυμα αυτο.(Μπορει να φτιαχνεται αν κρινω απο το ιντερνετ) Δεν ασχολουμαι γιατι μου κανε και νερα στις εκτυπωσεις..

εχω refil μελανια..Τα δινω χωρις το κουτι συσκευασιας γτ το χρειαζομαι για αποθηκευτικο χωρο :p

οποιος θελει παραλαβη απο το σπιτι μου.

Link to comment
Share on other sites

2) Κουτί υπολογιστή μεγέθους Midi, άδειο. Είναι παλιό κουτί, αλλά πεντακάθαρο (χωρίς σκουριές κλπ).

3) .

Ενδιαφερον για το κουτακι που εμεινε και την χαλασμενη καρτα γραφικων. Στελνω και πιμι! :)

Έγινε επεξεργασία από GeorgeMan
Link to comment
Share on other sites

PX700W με προβλημα end of service life.

ανοιγει και δειχνει το μηνυμα αυτο.(Μπορει να φτιαχνεται αν κρινω απο το ιντερνετ) Δεν ασχολουμαι γιατι μου κανε και νερα στις εκτυπωσεις..

εχω refil μελανια..Τα δινω χωρις το κουτι συσκευασιας γτ το χρειαζομαι για αποθηκευτικο χωρο :p

οποιος θελει παραλαβη απο το σπιτι μου.

Καλησπερα, θα τον ήθελα:whistling

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4402]regent[/MENTION] Το Toshiba έμεινε φίλε μου. Αν ήταν το άλλο θα σε είχα ενημερώσει. Αν το θέλεις έχεις προτεραιότητα. Αλλιώς θα πάει στον GeorgeMan.

Να είσαι καλα. Το κουτάκι μπορεί να δοθεί στον GeorgeMan.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον [MENTION=23]DJD[/MENTION] που μου άλλαξε το @ σε a στο nick.

[MENTION=10170]swatoner[/MENTION] Αν το ήξερα πριν 4 χρόνια που έκανα την εγγραφή δε θα το έκανα! :p

Να θυμίσω πως χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Οθόνη CRT HP91 19". Είναι σε άψογη λειτουργική κατάσταση, ΤΕΡΑΣΤΙΑ και περίπου 15-20 κιλά. ΘΑ χρειαστεί αυτοκίνητο για την παραλαβή της!

2) Κουτί υπολογιστή μεγέθους Midi, άδειο. Είναι παλιό κουτί, αλλά πεντακάθαρο (χωρίς σκουριές κλπ).

3) Σκληρός δίσκος WD5000AAKS. Έχει Health περίπου 7%, και δε θυμάμαι κι εγώ πόσα bad sectors. Είναι σε κατάσταση που δε γίνεται ούτε format. Θεωρώ ότι η πλακέτα του είναι απολύτως λειτουργική και θα βολέψει κάποιον. ΔΟΘΗΚΕ

4) Κάρτα γραφικών AGP μάρκας Soltek (?). Από πίσω γράφει SL-MX440C-D6T. Δεν έχω καταφέρει να στείλει σήμα σε οθόνη. Έχει ανεμιστηράκι επάνω.

5) Εκτυπωτής Canon Pixma iP5000. Το λαμπάκι ανάβει 5 φορές. Στα Canon αυτό σημαίνει πρόβλημα με την κεφαλή εκτύπωσης. Ο τελευταίος Canon που μου το έβγαλε αυτό δε φτιαχνόταν και ήθελε καινούρια κεφαλή. Δεν έχω όρεξη και χρόνο να ασχοληθώ. Εάν κάποιος τον θέλει δικός του.

Εκτυπωτής Canon Pixma iP5000 με ενδιαφέρει αν δεν δόθηκε.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3441]Aris137[/MENTION] Φίλε μου λυπάμαι αλλά θα περάσει κάποιος να τον πάρει σε μισή ώρα. Ήθελες κάποιο συγκεκριμένο κομμάτι μήπως? Γιατί έχω κάποια ανταλλακτικά από εκτυπωτές. Μήπως μπορώ να σε βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

βρεθηκε ενα κουτι στα χερια μου , αποκτημα του [MENTION=6190]Ore[/MENTION] το οποιο κατοπιν συμωνιας χαριζεται.

MAC κουτι , midi σε μεγεθος.ΔΕΝ γνωριζω αν ειναι λειτουργικες ολες οι μεριες του κουτιου, συρταρακια κλπ.Καλο δειχνει παντως

φωτογραφιες :

https://www.box.com/s/7vez3y95ego2my5ggf9a

https://www.box.com/s/f691zkx72s1316t9pw41

εννοειται δεν στελνετε και παραλαβη μονο απο τον χωρο μου.

και συντομα γτ αρνουμαι να εχω προιον της apple στο σπιτι μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.