Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Αδειάζοντας σήμερα το πατάρι μου βρήκα αυτή την "οθονούλα".. :whistling :jump:

Είναι 19" και πραγματικά από τις καλύτερες CRT που έχω δει! Τα χρώματά της είναι πεντακάθαρα και γενικότερα είναι σε πολύ καλή κατάσταση για να πάει για πέταμα.. :...:

Όποιος την θέλει ας μου στείλει ένα pm! μόνη προϋπόθεση για τον υποψήφιο νέο ιδιοκτήτη είναι να την παραλάβει μόνος του από την οικία μου λόγου όγκου/βάρους.. :p

ενδιαφερομαι για την οθονη για την αδερφη μου γιατι εχει μια και βγαζει τα ματια της. σου στελνω πμ

Link to comment
Share on other sites

Αδειάζοντας σήμερα το πατάρι μου βρήκα αυτή την "οθονούλα".. :whistling :jump:

Είναι 19" και πραγματικά από τις καλύτερες CRT που έχω δει! Τα χρώματά της είναι πεντακάθαρα και γενικότερα είναι σε πολύ καλή κατάσταση για να πάει για πέταμα.. :...:

Όποιος την θέλει ας μου στείλει ένα pm! μόνη προϋπόθεση για τον υποψήφιο νέο ιδιοκτήτη είναι να την παραλάβει μόνος του από την οικία μου λόγου όγκου/βάρους.. :p

Αν την πάρω εγώ, δεσμεύομαι να χαρίσω τη δικιά μου EIZO F730, επίσης 19in.

Σε ποια περιοχή είσαι;

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για την οθονη για την αδερφη μου γιατι εχει μια και βγαζει τα ματια της. σου στελνω πμ

Έχεις προτεραιότητα φίλος! :turn: Σου στέλνω pm με το τηλέφωνό μου και επικοινώνησε μαζί μου άμεσα για να το κανονίσουμε! :)

Αν την πάρω εγώ, δεσμεύομαι να χαρίσω τη δικιά μου EIZO F730, επίσης 19in.

Σε ποια περιοχή είσαι;

Εσένα δεν σε καταλαβαίνω..! :p Δίνεις κουμούτσα - πάρεις κουμούτσα..;; :hehe:

Τουλάχιστων σχεδιαστικά είναι παρόμοια με την δικιά μου αν όχι ίδια απ'όσο βλέπω! :hmm:

Anyway, ας κρατήσουμε προτεραιότητα και αν αλλάξει κάτι τα τραμπάρουμε κάπως μεταξύ μας και είμαστε όλοι happy! :yu:

(στοιχεία θα στέλνω μόνο σε pm, δεν τα λέω δημόσια για ευνόητους λόγους.. είμαι ο Spiderman.. shhh.. )

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε με καταλαβαίνεις; Η 761 είναι καλύτερη από τη δική μου 730. Το 2006 είχα βρει την 761 με ανταλλαγή τη δικιά μου +150 ευρώ. Δεν τη πήρα. Το μετάνιωσα. Σήμερα μου δίνεται η ευκαιρία να διορθώσω το τότε λάθος.

Επίσης, χαρίζω την 730 (δε νομίζω να την πειράξει η μια έναντι της άλλης) στην αδελφή του overclocked και είμαστε όλοι χαρούμενοι.:happy2:

Anyway, ας κρατήσουμε προτεραιότητα και αν αλλάξει κάτι τα τραμπάρουμε κάπως μεταξύ μας και είμαστε όλοι happy! :yu:

ΟΚ, ας κρατήσουμε προτεραιότητα και μακάρι να γίνει κάτι να τραμπάρουμε μεταξύ μας και να είμαστε όλοι happy!

Να συμπληρώσω ότι η δικιά μου 730 δουλεύει άψογα, δεν έχει κάποιο πρόβλημα εννοώ, είναι το monitor που χρησιμοποιώ στο PC μου.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε με καταλαβαίνεις; Η 761 είναι καλύτερη από τη δική μου 730. Το 2006 είχα βρει την 761 με ανταλλαγή τη δικιά μου +150 ευρώ. Δεν τη πήρα. Το μετάνιωσα. Σήμερα μου δίνεται η ευκαιρία να διορθώσω το τότε λάθος.

Επίσης, χαρίζω την 730 (δε νομίζω να την πειράξει η μια έναντι της άλλης) στην αδελφή του overclocked και είμαστε όλοι χαρούμενοι.:happy2:

ΟΚ, ας κρατήσουμε προτεραιότητα και μακάρι να γίνει κάτι να τραμπάρουμε μεταξύ μας και να είμαστε όλοι happy!

Να συμπληρώσω ότι η δικιά μου 730 δουλεύει άψογα, δεν έχει κάποιο πρόβλημα εννοώ, είναι το monitor που χρησιμοποιώ στο PC μου.

οκ δικια σου η οθονουλα!! btw σε ποια περιοχη εισαι μπας και εισαι ποιο κοντα μου.....

Link to comment
Share on other sites

Ουάου αλήθεια;!;!;!:dance3:

Τα καλύτερα νέα!!!

Πετρούπολη είμαι. Επειδή τώρα φεύγω, τα υπόλοιπα με pm το βράδυ!!

οκ δικια σου η οθονουλα!! btw σε ποια περιοχη εισαι μπας και εισαι ποιο κοντα μου.....

Δε θα την πάρεις τελικά ή την πήρες και δε σου έκανε;

Link to comment
Share on other sites

Χαριζω σφραγισμενο σετ DVD του "GODFATHER". Εχει και ελληνικους υποτιτλους.

Οποιος ενδιαφερεται ερχεται Βουλα 0900-1830... Δεν εχω χρονο για ΕΛΤΑ κλπ!

Καλησπερα Γιαννη, ενδιαφερομαι εγω αν γινεται..

Link to comment
Share on other sites

O Νονος φευγει προς [MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] διοτι ξυπνησα με ενα κεφαλι αλογου διπλα μου και με ενα σημειωμα "Φοβου τον βρωμερο νανο"

Εμένα πάντως μετά τις ανακοινώσεις του ΕΦΕΤ, δε θα μου έκανε ούτε κρύο - ούτε ζέστη...

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς μου τα έδωσαν έτσι ακριβώς θα τα δώσω. Συγκεκριμένα αγοράζοντας απο αγγελίες εδώ πράγματα, κάποιο παλικάρι αφού μου έστειλε ότι πλήρωσα είδε ότι έψαχνα για chipset block και μου έστειλε ένα με δικά του έξοδα χωρίς να ζητήσει λεφτά.

Μιας και δεν θα το χρησιμοποιήσω θα το δώσω όπως το πήρα.

alphacool nexxxos nbxsi4

Μεταφορικά πληρωμένα απο εμένα αν είναι εκτός αθήνας, αν είναι εντός προτιμώ χέρι με χέρι, αν δεν μπορείτε πάλι το στέλνω εγώ με δικό μου κόστος.

Το block είναι εντελώς καινούργιο, αχρησιμοποίητο, με την ζελατίνα από κάτω ακόμα.

Επίσης και ένα Danger Den MAZE4

Πάλι με τον ίδιο τρόπο.

Είναι χρησιμοποιημένο, καθαρισμένο όσο γίνεται. Δεν θα έλεγα στην καλύτερη κατάσταση αλλά όχι και σε άσχημη. Έχει απλά ο χαλκός κάνει κάποιες διχρωμίες.

Ευχαριστώ.

ps ο κύριος που έκανε την αρχή είναι ο ίδιος που έκανε και like οπότε τα like εκεί παρακαλώ

Έγινε επεξεργασία από GnF
Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς μου τα έδωσαν έτσι ακριβώς θα τα δώσω. Συγκεκριμένα αγοράζοντας απο αγγελίες εδώ πράγματα, κάποιο παλικάρι αφού μου έστειλε ότι πλήρωσα είδε ότι έψαχνα για chipset block και μου έστειλε ένα με δικά του έξοδα χωρίς να ζητήσει λεφτά.

Μιας και δεν θα το χρησιμοποιήσω θα το δώσω όπως το πήρα.

alphacool nexxxos nbxsi4

Μεταφορικά πληρωμένα απο εμένα αν είναι εκτός αθήνας, αν είναι εντός προτιμώ χέρι με χέρι, αν δεν μπορείτε πάλι το στέλνω εγώ με δικό μου κόστος.

Το block είναι εντελώς καινούργιο, αχρησιμοποίητο, με την ζελατίνα από κάτω ακόμα.

Επίσης και ένα Danger Den MAZE4

Πάλι με τον ίδιο τρόπο.

Είναι χρησιμοποιημένο, καθαρισμένο όσο γίνεται. Δεν θα έλεγα στην καλύτερη κατάσταση αλλά όχι και σε άσχημη. Έχει απλά ο χαλκός κάνει κάποιες διχρωμίες.

Ευχαριστώ.

ps ο κύριος που έκανε την αρχή είναι ο ίδιος που έκανε και like οπότε τα like εκεί παρακαλώ

Αλήθεια?...

Τελικά εκανα καλα που δε κοιμήθηκα!

Ενδιαφέρομαι αλλα επειδη ειμαι λίγο άσχετος, που μπαίνει αυτο? ξέρω το north bridge kai to south bridge.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.