Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Υπάρχει το CMstorm trigger black switches, ενός πολύ φίλου μου που ενώ όλα πήγαιναν Οκ , μόλις το τροφοδότησε με 5V DC για να ενεργοποιήσει τις 2 θύρες USB άρχισαν κάποια προβλήματα. Δεν άναβε μερικές φορές στην εκκίνηση, δεν ανταποκρινόταν τα πλήκτρα κλπ. Επειδή ο φίλος ήδη χτύπησε άλλο και εγώ δεν έχω χρόνο να το ψάξω και οι black μου φαίνονται κάπως, το στέλνω (με έξοδα παραλήπτη) σε όποιον το έχει πραγματικά ανάγκη ,μπας και το αξιοποιήσει .

Θα με ενδιαφερε!Ειναι το πληκτρολογιο αν καταλαβα σωστα?

Link to comment
Share on other sites

SSNS kai Aris που ποστάρατε πρώτοι υπάρχει ενδιαφέρον ?? , αλλιώς πάει στον επόμενο CAUTION που αποδέχτηκε τα έξοδα.

Απο εμενα ελευθερο!!Μιας και δεν εχω την ικανοτητα να το φτιαξω μονος μου και δεν ξερω ποσο θα παει για να φτιαχτει ας παει στον επομενο!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δυο -τρια πραγματακια και απο μενα:

Σκληρος 80gb ide ,λειτουργικοτατος αλλα φωνακλας(κανει εναν ενοχλητικο θορυβο,τον εκανε απο την ημερα που τον αγορασα,αλλα δουλεψε σκυλισια μεχρι την αποσυρση του)

Κουτακι ΟΕΜ μπεζ,για τους απανταχου modders

Routeraki tg585v7 -pstn

Παραλαβη απο τον χωρο μου-Θεσσαλονικη.

Ο σκληρός υπάρχει ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Προϊδεάζω τον τυχερό σχετικά με το πρόβλημα του συγκεκριμένου πληκτρολογίου. Κατά πάσα πιθανότητα θα έχει καεί είτε το ολοκληρωμένο είτε το κύκλωμα τροφοδοσίας. Στη 2η περίπτωση είστε τυχεροί, στη 1η όχι και τόσο. Πολλοί έχουν αναφέρει καμμένα πληκτρολόγια με το που συνέδεσαν τροφοδοσία 5VDC

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12957]AgentCain[/MENTION]

Κι εγώ για τροφοδοσία ελπίζω, που ακούγεται πιθανό από τα συμπτώματα. Σε κάθε περίπτωση, ας το παιδέψει ο caution που το ζήτησε πρώτος. Αν δεν τα καταφέρει ή βαρεθεί, θα ασχοληθώ κι εγώ και βλέπουμε. :T:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται D-Tek Fuzion GFX block για κάρτα γραφικών.

Μόνο σε όποιον στήσει worklog όπου θα φαίνεται το όνομα μου με μεγάλα χρυσά γράμματα στο κουτί πάνω :p

Περιοχή Αιγάλεω.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται D-Tek Fuzion GFX block για κάρτα γραφικών.

Μόνο σε όποιον στήσει worklog όπου θα φαίνεται το όνομα μου με μεγάλα χρυσά γράμματα στο κουτί πάνω :p

Περιοχή Αιγάλεω.

2ο όνομα ποιος θα είναι στην φωτεινή επιγραφή;

*GNex*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.