Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

παίδες θα πρότιμούσα κάποιον από Αθήνα να μην μπαίνω σε κόπο με τα ταχυδρομεία...όποιος θέλει να κανονίσει με φίλο του δέχομαι.

Παραλαβή από μετρό Πανόρμου τα πρωινά ή απογεύματα από νομισματοκοπείο ή Αγ. Ελευθέριο ανάλογα το που βρίσκομαι :p

Αμα έχεις κουριερ κοντά σου και βολεύει δε υπάρχει θέμα έτσι και αλλιώς σε τιμές για τόσο μικρά δέματα είναι ίδιες (μπορείς να το στείλεις με χρέωση παραλήπτη

Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγγνώμη αγαπητέ, αλλά βαριέμαι την διαδικασία...να με συμπαθάς :D. Άσε που δεν υπάρχει κούριερ κοντά στην δουλειά μου ή στο σπίτι μου...Πες σε έναν φίλο σου άμα είναι :T:

edit: Φίλη σου ακόμα καλύτερα, άμα είναι ψηλή ξανθιά με διαστάσεις 90-60-90 :p

Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγγνώμη αγαπητέ, αλλά βαριέμαι την διαδικασία...να με συμπαθάς :D. Άσε που δεν υπάρχει κούριερ κοντά στην δουλειά μου ή στο σπίτι μου...Πες σε έναν φίλο σου άμα είναι :T:

edit: Φίλη σου ακόμα καλύτερα, άμα είναι ψηλή ξανθιά με διαστάσεις 90-60-90 :p

Δεν έχω κάποιον δυστυχώς οπότε ας πάρει σειρά ο επόμενος

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει και εμένα φίλε tavliban για το HTC, για έναν φίλο από Αθήνα, αν δεν κάτσει με τα άλλα παιδιά... ;)

Πρώτον:

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Και δεύτερον το "χαρίστε το" είναι για χρήστες του Λάμπη, όχι για φίλους και γνωστούς

Link to comment
Share on other sites

χαρίζεται HTC Wildfire, rooted (με cyanogenmod), με τοποθετημένη μεμβράνη (λίγο ταλαιπωρημένη).

Μόνο πρόβλημα που έχει είναι ότι λόγο ενός bug η ένδειξη φόρτισης δεν πάει ποτέ στο 100% (πάει στο 30% περίπου), αλλά το κινητό κρατάει 2 μέρες (μπορεί και παραπάνω δεν θυμάμαι)

Ο φορτιστής είχε χαλάσει οπότε δεν υπάρχει.

με ενδιαφερει κ μενα ,εχω ατομο να παραλαβει(εκτος απροοπτου παντα,περιοχη? ) γιατι σε λιγο θα μεινω χωρις κινητο!ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται τα παρακατω:

Μητρικη socket 7 Τekram P5T30B4E v1.03 i430TX μαζι με 64MB μνημη

CPU K6-2 333MHz 66x5 2.2V

CPU Intel Pentium MMX 166MHz 55x3 2.8V

GFX Card S3 Trio64V2/DX

Ολα τα παραπανω δουλευουν αψογα.

CPU Socket 370 Celeron 433 δεν εχω μητρικη να τον δοκιμασω λογικα δε θα εχει παθει τιποτα.

Ακομα ενα Dreambox 500S κλωνος μια μητρικη απο το original Playstation 1 και ενα Νilox 85αρι Powerline.

Παραλαβη ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ απο το σπιτι μου δεν προκειται να τα μετακινησω.Ας τα παρει καποιος που τα χρειαζεται. :hi:

Ευχαριστώ πολύ τον ThorLite για τον κλώνο Dreambox.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται μελάνια @work, αχρησιμοποίητα.

920 BLACK

920 CYAN

920 MAGENTA

920 YELLOW

Κάνουν για :

officejet 6000 series

officejet 6500 series

officejet 7000 series

officejet 7500 series

Παραλαβή μόνο στο χώρο μου :)

Έχω ένα officejet 6000-κάτι που μου βγάζει ένα αδιάγνωστο print error, μετά που γκρινιάζει για μελάνια. Επειδή είμαι και μακριά, ας μην είμαι η πρώτη επιλογή, αλλά εάν δεν βρουν σπίτι, εδώ είμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.