Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Έμειναν:

Ποντίκι Microsoft Wheel Mouse 3.0 PS/2 (Με μπίλια :hehe:)

Hands free Sony Ericsson HPM-60 (Αχρησιμοποίητο)

Hands free Motorola

ΙΕΕΕ 1284 printer καλώδιο (DB-25 to 36 pin Centronics) της hp

Επίσης ένα heat gun 1500 watt της Peugeot στο οποίο δυστυχώς έχει καεί η μία αντίσταση και βγάζει μονάχα χλιαρό αέρα. Ροή κανονική.

Στο ταλαιπωρημένο κουτάκι του.

Παραλαβή από Λιβαδειά μιας & ξέχασα να το πάρω μαζί μου.

Για όποιον ενδιαφέρεται το φέρνω Πάτρα μετά τις γιορτές.

(Ενδεικτική φωτό - το πιστόλι είναι μπλε)

21Sbb9rlmNL.jpgSony%20Ericsson%20Stereo%20Headset%20HPM-60%20black%20bulk.jpg$(KGrHqR,!lgE1GDtyJGOBNbPIuMtVg~~_35.JPGhp-printer-to-25-pins-1.jpgpeug11.jpg

Link to comment
Share on other sites

πρωτο το δωσω ανακυκλωση οποιον τον ενδιαφερει εχω αυτο:

ασυρματο τηλεφωνο panasonic,σε λειτουργικη κατασταση. δινεται με ολα του.

συναντηση σε καποιο σταθμο το σαββατο που με βολευει

Link to comment
Share on other sites

Είπα να τις πουλήσω αλλά ντράπηκα να βάλω τιμή..όποιος τις θέλει μου λέει :)

Μέχρι τα μέσα τις άλλης εβδομάδας που την κάνω.

Θα τις ήθελα για να αναστήσω έναν Toshiba που έχει μείνει άμνημος. Αν συμφωνείς, θα συνεννοηθώ με κάποιον να τις πάρει από κάπου που σε εξυπηρετεί. Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

:eek:

Πρέπει να είσαι πολύ άτυχος κι αισθάνομαι κι άσχημα πολύ. :(

2 λεπτά πριν από σένα, έλαβα ένα pm το πρωί από άλλο παιδί κ τις θέλει.

Αν στραβώσει μαζί του, ευχαρίστως να στις δώσω.

υ.γ.: Επειδή θέλω να είμαι εντάξει, διάβασα τους κανόνες και δεν πρέπει να είναι όπως στις αγγελίες, που απαιτείται μήνυμα εδώ πρώτα. Άρα για να είμαι τυπικός κ ηθικά σωστός, είπα να δώσω προτεραιότητα στο άλλο παιδί. Και πάλι σόρρυ.

Link to comment
Share on other sites

:eek:

Πρέπει να είσαι πολύ άτυχος κι αισθάνομαι κι άσχημα πολύ. :(

2 λεπτά πριν από σένα, έλαβα ένα pm το πρωί από άλλο παιδί κ τις θέλει.

Αν στραβώσει μαζί του, ευχαρίστως να στις δώσω.

υ.γ.: Επειδή θέλω να είμαι εντάξει, διάβασα τους κανόνες και δεν πρέπει να είναι όπως στις αγγελίες, που απαιτείται μήνυμα εδώ πρώτα. Άρα για να είμαι τυπικός κ ηθικά σωστός, είπα να δώσω προτεραιότητα στο άλλο παιδί. Και πάλι σόρρυ.

Κι εγώ το λιβάνιζα από τα ξημερώματα που το είδα, γιατί θα χρειαζόταν να αγγαρέψω κάποιον να τις παραλάβει. Πάντως μην αγχώνεσαι, κάνε ό,τι σε εξυπηρετεί! ;)

Link to comment
Share on other sites

Οι ιδιοι κανόνες ισχύουν κ εδώ. Οχι πμ

Sent from my Pantoflini N7100

Καλά γενικά κανόνες προτεραιότητας εδώ δεν ισχύουν για να λέμε την αλήθεια.

1) δεν ειναι πουθενα διατυπωμένοι

2) αν ψαξεις μέσα στο thread θα δεις ότι πολλοί "διαλέγουν" που θα τα δώσουν

3) στην τελική χαρίζεις κάτι άρα είναι παράλογο να υπακούσεις σε κανόνες που θα σου υποδεικνύουν που θα το χαρίσεις.

4) με λίγα λόγια μπορεί να βάλω κάτι εδώ και αν μου το ζητήσουν 3-4 και δεν "γουστάρω" κάποιον/κάποιους να το δώσω σε αυτον που δεν έχει προτεραιότητα.

άρα το κατα πόσο κάποιος θέλει να είναι ηθικα σωστος εξαρτάται απο τι θεωρεί πιο ηθικο.

Αν θεωρείς ηθικο να το πάρει όποιος το ζήτησε πρώτος τότε πάει σε αυτόν με το πμ (γιατι πολύ απλά αυτός έχει προτεραιότητα στην πραγματικότητα αφού δεν ορίζει κάποιος κανόνας ότι πρώτα εδώ και μετά πμ)

φιλικα, ελπίζω να μην παρεξηγηθώ

αν κατάλαβα κάτι λάθος θα παρακαλούσα τους mods να με ενημερώσουν για τους κανόνες

υγ: δεν είμαι εγώ αυτός που έχει στείλει πμ :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λές ισχύει γενικά. Όπως πχ αν βάλεις μια αγγελία και στο ζητήσει ο άλλος αλλά είναι μακρυά σου. Πχ θα πείς με συγχωρείς προτιμώ χέρι με χέρι να τελειώνω είτε ο τάδε γιατί τον ξέρω και είναι δίπλα μου. Κανείς δε θα σου πεί γιατί αν όλα φαίνονται και είμαστε σωστοί και ξεκάθαροι.

Τα κάτω απο το τραπέζι όμως ας τα αφήσουμε για τους 300 εκεί στο Σύνταγμα.

Εδώ αν θέλεις κάτι βγές μπροστά να ξέρουμε όλοι. Υπάρχουν κ άτομα που τσιμπάνε τα πάντα απο αυτά που χαρίζονται και στην τελική δε δίνουν και τίποτα. Κάποιοι τα βλέπουν αυτά και "κόβουν" τους εκμεταλευτές. Γιαυτό κιόλλας ζητάμε με post και όχι με pm.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μετα απο δυο μηνες ηρθε η ωρα να δωσω με την σειρα μου το Logitech G11 που ειχα παρει απο τον φιλο [MENTION=16220]sotoscorfu[/MENTION].Την αρχικη δημοσιευση μπορειτε να την δειτε στην σελιδα 147 και post #2925.

Εχω να πω πως αφου το πηγα σε 2 μαγαζια το ενα εξ αυτον στο eworld οπου ο φιλος Γιαννης με παροτρυνε να στειλω email στην Logitech μπας και καταφερουμε τιποτα και βρουμε ανταλλακτικα(η απαντηση τους ηταν πως δεν υπαρχουν ανταλλακτικα) πηρα την αποφαση να το ανοιξω...με το ανοιγμα που εκανα διαπιστωσα πως η μια εκ των δυο ζελατινων που περνανε απανω τους οι οδηγοι των κουμπιων οπου συνδεοντε στην πλακετα του πληκτρολογιου εχει μια τρυπα ενω η δευτερη εχει μια γερη γρατζουνια και ισως ειναι αυτες το προβλημα.

Αφου εγω δεν μπορω να κανω κατι οποιος το θελησει απο Πατρα μπορουμε να βρεθουμε να του το δωσω

Έγινε επεξεργασία από ssns
Link to comment
Share on other sites

Δίνονται:

Μια mobo Asus P5GPL μαζι με το I/O shield( δεν ξέρω αν δουλεύει, δεν έχω την δυνατότητα της δοκιμής )

Casio Digital Diary SF-4980ER 256KB BACKLIT DISPLAY( δεν ανοίγει απο μπαταρία νομίζω χωρίς να ειμαι 100% σίγουρος)

Ozaki Μ1737 μικρόφωνο και

ένα κινέζικο media player 16GB με κάμερα και επέκταση SD( το οποιο κολλάει στην αρχική οθόνη)

Αθήνα - Βόρεια προάστια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.