Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαρίζονται τα παρακάτω:

  1. Μπλοκάκι υδρόψυξης Silverprop Cyclone , σαν αυτό - Waterblock Silverprop Cyclone EvolutionVE-478 pas cher : comparer les prix ! - Clubic χωρίς το δικό του σύστημα στήριξης. Δίδεται με s775 backplate και κάποια υποτυπώδη στηρίγματα που δεν έχουν δοκιμαστεί. Καθαρισμένο εσωτερικά από μένα.
  2. Διακλαδώσεις σωλήνων υδρόψυξης Υ και Τ σε ID10. Υπάρχουν από 4+4 τεμάχια.
  3. Ψυγείο για χρήση σε υδρόψυξη από καλοριφέρ αυτοκινήτου , μπρούτζινο , διαστάσεων 240Χ130Χ60mm (εξωτερικές διαστάσεις) . Η επιφάνεια ψύξης έχει διαστάσεις 125Χ198mm και δέχεται σωλήνα 20mm.
  4. Σετάκι PII celeron 333Mhz + Intel BI440ZX+ Diamond Speedstar A50 8Mb + 2x32Mb PC100 ram. Την τελευταία φορά λειτουργούσε άψογα , αλλά έχει περάσει καιρός από τότε.

Τα πράματα βρίσκονται Θεσσαλονίκη.

Έγινε επεξεργασία από dangar
Link to comment
Share on other sites

Υπενθύμιση...

Ενημέρωση κανόνων:

για να μπορεί κάποιος χρήστης να ζητήσει κάτι πρέπει να ισχύουν ένα από τα παρακάτω:

0-6 μήνες, 100 μηνύματα

6-12 μήνες, 50 μηνύματα

12-36 μήνες, 40 μηνύματα και

36+ μήνες, 30 μηνύματα

Αν κάποιος χαρίσει πράγματα - και δεν εννοώ κατηγορίας καλωδίου ρεύματος - τότε οι παραπάνω κανόνες δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

χαριζω παλιο αλλα λειτουργικο σετ:

μητρικη (socket 370 νομιζω) + Backplate

επεξεργαστη celeron κατι

μνημη 128ΜΒ SDRAM

καρτα γραφικων agp nvidia ισα να δειχνει

το σετ δοθηκε εκτός

επίσης ευχαριστώ πολυ τον Νίκο (swatoner) για το case! νασαι καλα φιλε! :)

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω 2 κουτιά υπολογιστών (μπορεί να έχω και 3ο), δεν είναι σε εμφανίσιμη κατάσταση (θα βγάλω photo αν ζητηθεί). Είναι καθαρά για δοκιμές η αν κεφάρετε να κάνετε κάποιο case mod.

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω 2 κουτιά υπολογιστών (μπορεί να έχω και 3ο), δεν είναι σε εμφανίσιμη κατάσταση (θα βγάλω photo αν ζητηθεί). Είναι καθαρά για δοκιμές η αν κεφάρετε να κάνετε κάποιο case mod.

Απλώς αν θες ανέφερε χρώμα και form factor για τους ενδιαφερόμενους.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION] δυνατότητα να στείλεις 1 κουτί με έξοδα αποστολής φυσικά δικά μου?

Θέλω αποκλειστικά το Motherboard tray για κατασκευή Bench.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

@Pokemon640 δυνατότητα να στείλεις 1 κουτί με έξοδα αποστολής φυσικά δικά μου?

Θέλω αποκλειστικά το Motherboard tray για κατασκευή Bench.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μεταχαράς. Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15504]Pokemon640[/MENTION]

Ψάχνω και εγώ για motherboard tray. Αλλά επειδή δεν έχω τα εργαλεία για να κόψω μέταλλα, ψάχνω κουτί που το m/b tray να είναι με πριτσίνια. Η "βάση" της μητρικής και το κομμάτι που κουμπώνουν οι κάρτες γραφικών να είναι μαζί. ( ναι ξέρω.. θέλω πολλά :p ),

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα απόψε το κουτί και ευχαριστώ πολύ τον φίλο [MENTION=1848]Narayan[/MENTION] είθε να έχει πάντα γαλήνιες θάλασσες.Το κουτί είναι άψογο :T: και με έξτρα βιδούλες :dance3: και μια πληροφορία για τους bon viveur του είδους σαν και του λόγου μου διαθέτει ενεργή θωράκιση. :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1588]aposporis[/MENTION] ναι το 1 κουτί μπορείς να το βγάλεις με τα πριτσίνια και να πάρεις το mobo tray με τις λάμες πίσω χωρίς πρόβλημα.

Υ.Γ. Τελικά 2 μαύρα κουτιά έχω όχι 3 !

Υ.Γ.2. Πρέπει να έχω και άλλο ένα κουτί που δεν έχει ούτε πλαϊνά και ήταν από altec PC, θα δω τι θα σου δώσω καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1588]aposporis[/MENTION] ναι το 1 κουτί μπορείς να το βγάλεις με τα πριτσίνια και να πάρεις το mobo tray με τις λάμες πίσω χωρίς πρόβλημα.

Υ.Γ. Τελικά 2 μαύρα κουτιά έχω όχι 3 !

Υ.Γ.2. Πρέπει να έχω και άλλο ένα κουτί που δεν έχει ούτε πλαϊνά και ήταν από altec PC, θα δω τι θα σου δώσω καλύτερο.

Μπορείς να στείλεις μια φώτο να το δω; Ή αν βαριέσαι να περάσω και αν μου αρέσει το παίρνω.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι και εγω για ενα κουτακι αλλα για το πιο χαλασμενο μιας και πηγαινει για moda επομενως μην στερησω κατι ομορφο απο καποιον αλλο που το θελει για κανονικο.Αρκει να λειτουργει το κουμπι shutdown και restart

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω:

Μπλοκάκι υδρόψυξης Silverprop Cyclone , σαν αυτό - Waterblock Silverprop Cyclone EvolutionVE-478 pas cher : comparer les prix ! - Clubic χωρίς το δικό του σύστημα στήριξης. Δίδεται με s775 backplate και κάποια υποτυπώδη στηρίγματα που δεν έχουν δοκιμαστεί. Καθαρισμένο εσωτερικά από μένα.

Θα μπορούσες να το στείλεις Αττική με έξοδα αποστολής δικά μου;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.