Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Παρέλαβα το Lenovo και το 5003 από τον [MENTION=979]Johnakis12[/MENTION] και τον ευχαριστώ πολύ.

Να χαρίσω και εγώ με τη σειρά μου:

1) Οθόνη LCD 17" Nec.Είναι αυτή: Hitachi CML175SXW 17in LCD Monitor w/ Speakers Specs - CNET σε μαύρο.

Διαθέτει VGA/DVI και ενσωματωμένα ηχεία.Μία ανάβει και μια όχι.

2) Intel Pentium 4 630 socket 775.Λειτουργεί κανονικά αλλά δεν έχει ψύκτρα.

Παραλαβή από Σταυρούπολη/Εύοσμο,στο e-shop ή πέριξ.Δυστυχώς δεν μπορώ να στείλω εκτός Θεσσαλονίκης.

Ευχαριστω πολυ τον Γιωργο για την οθονη, να εισαι καλα φιλε μου. :thank_you2::thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,άν μπορείς να δεις και το τροφοδοτικό του είναι αυτό με ενδιαφέρει και εμένα άμεσα.

Ευχαριστώ

K30246 ειναι το τροφοδοτικο του, βγαζει εκτος απο 32 και 24 volt και 16.

PS: Εστειλα εγω PM στον zerocool και δεν εχει απαντησει ακομη.

Έγινε επεξεργασία από GeorgeMan
Link to comment
Share on other sites

K30246 ειναι το τροφοδοτικο του, βγαζει εκτος απο 32 και 24 volt και 16.

PS: Εστειλα εγω PM στον zerocool και δεν εχει απαντησει ακομη.

Δεν νομίζω να είναι το ίδιο,αν δεν το πάρει το άλλο μέλος μου λες αν είναι και το παίρνω εγώ να το προσπαθήσω τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα εξής:

1. 1GB Sodimm DDR2 PC2-6400 Adata (Καινούρια βγαλγμένη από λαπιτοπ)

2. 1GB Sodimm DDR3 PC3-10600 Nanya (Καινούρια βγαλμένη από λαπιτοπ)

3. Amd am2/am3 stock ψύκτρα (Καινούρια αχρησιμοποίητη)

4. Ασύρματη κάρτα linksys pci b/g WMP54G V4.1 (Ελάχιστα χρησιμοποιημένη)

5. Κάρτα τηλεόρασης avermedia duo hybrid mpeg4+radio pci-e

6. Modem/router ενσύρματο philips adsl2 (Καινούρια)

Χαρίζονται με τον όρο να χρησιμοποιηθούν από αυτόν που θα πάρει κάποιο πράμα ή με τη σειρά του να το χαρίσει αλλού εάν δεν το χρειάζεται. Όχι να πουληθούν έναντι χρημάτων, σε διπλανά forum. Ξέρω να τα πουλήσω και εγώ εάν θέλω.

Ευχαριστώ, βρίσκομαι Θεσσαλονίκη

Παρελαβα και ευχαριστω πολυ τον k_ardu που και με δικα του εξοδα μου τα εστειλα. Να σαι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω μια τέτοια

LG 19'' LCD L1919S-SF SILVER -

είμαι πειραιά, και μόνο πμ παρακαλώ, δεν το παρακολουθώ αυτό το θέμα

αυτή τη στιγμή είναι χωρίς τη βάση της, αλλά 90% είναι κάπου στις ντουλάπες μου, αν ενδιαφερθεί κάποιος θα ψάξω να την βρω

Ευχαριστω πολυ για την οθονη. Να 'σαι σιγουρος οτι θα κανει καποιον πολυ χαρουμενο.

Μπραβο για τη χειρονομια σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται λειτουργικό pc απο το οποίο λείπει μονάχα ένας σκληρός δίσκος. Αποτελείται απο AMD CPU, Abit KN9 Ultra motherboard, 2GB RAM Super talent, κάρτα γραφικών, κουτί, τροφοδοτικό 450W και CD ROM drive midi tower case.

Το pc εινα απολυτα λειτουργικό και θα χρειαστεί μόνο ένα σκληρό δίσκο για να δουλεψει.

Λόγω όγκου/βάρους δεν μπορώ να στείλω επαρχία. Θα προτιμούσα να το πάρει κάποιος που το έχει πραγματικά ανάγκη. Πληροφορίες για παραλαβή & στοιχεία επικοινωνίας με pm.

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για τσεκούρωμα!! ( πλακίτσα! :p )

Χαρίζω πληκτρολόγιο Logitech G11, δουλεύει εκτός απο μερικά 3-4 κουμπακια

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41H2ACP4ZEL.jpg

παραλαβή απο Ζωγράφου!

Το πληκτρολόγιο δόθηκε σε διπλανο φορουμ!

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται λειτουργικό pc απο το οποίο λείπει μονάχα ένας σκληρός δίσκος. Αποτελείται απο AMD CPU, Abit KN9 Ultra motherboard, 2GB RAM Super talent, κάρτα γραφικών, κουτί, τροφοδοτικό 450W και CD ROM drive midi tower case.

Το pc εινα απολυτα λειτουργικό και θα χρειαστεί μόνο ένα σκληρό δίσκο για να δουλεψει.

Λόγω όγκου/βάρους δεν μπορώ να στείλω επαρχία. Θα προτιμούσα να το πάρει κάποιος που το έχει πραγματικά ανάγκη. Πληροφορίες για παραλαβή & στοιχεία επικοινωνίας με pm.

Ενδιαφέρον και από εμένα

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται λειτουργικό pc απο το οποίο λείπει μονάχα ένας σκληρός δίσκος. Αποτελείται απο AMD CPU, Abit KN9 Ultra motherboard, 2GB RAM Super talent, κάρτα γραφικών, κουτί, τροφοδοτικό 450W και CD ROM drive midi tower case.

Το pc εινα απολυτα λειτουργικό και θα χρειαστεί μόνο ένα σκληρό δίσκο για να δουλεψει.

Λόγω όγκου/βάρους δεν μπορώ να στείλω επαρχία. Θα προτιμούσα να το πάρει κάποιος που το έχει πραγματικά ανάγκη. Πληροφορίες για παραλαβή & στοιχεία επικοινωνίας με pm.

Ενδιαφέρον και από εμένα αν δεν γίνει κάτι με τους προηγούμενους

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται εκτυπωτής Canon Pixma IP4200 με auto duplex, 2 τροφοδότες χαρτιού, δυνατότητα εκτύπωσης CD/DVD (δίνεται και το εξάρτημα μαζί), 5 ανεξάρτητα μελάνια, pictbridge (εκτύπωση απευθείας από φωτογραφικές μηχανές κοκ).

Διαθέτει όλα τα μελάνια (γεμάτα ή μισογεμάτα), καθώς και 2 ξαναγεμισμένα σφραγισμένα (μαύρο και κίτρινο).

Μαζί θα δοθεί και καλώδιο τροφοδοσίας. Η κεφαλή δεν έχει βουλώσει και παίζει άψογα, όμως δυστυχώς πρέπει να κάηκε το τροφοδοτικό του, καθώς εκεί που τύπωνε απλά έσβησε και δεν άναψε ξανά.

Είναι αφαιρούμενο με 2 κλιψάκια όμως, απλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ και χρειάζομαι εκτυπωτή, οπότε παράγγειλα ήδη άλλον.

jjj_zps272c26fa.jpg

Περιοχή Αθήνα, Βριλήσσια και πέριξ (Χαλάνδρι, Πεντέλη).

Μην μου ζητήσετε να τον κουβαλήσω πουθενά μόνο.

Μόλις έρθει ο άλλος (περί την Τρίτη), πάει κάδο και πραγματικά το λυπάμαι γιατί ήταν σκυλί μαύρο και δεν με απογοήτευσε ποτέ. :worship:

Ο zerocool απαντησε μετα απο 2 ημερες (αρα κρατησα τον εκτυπωτη για αυτον) και εκτοτε δεν εχει φανει.

Επειδη ηρθε ο αντικαταστατης-πολυμηχανημα και τον μετακινουσα γραφειο-κρεβατι-γραφειο κοκ, αναγκαστηκα να τον πεταξω.

Στο επομενο χαρισμα δυστυχως θα αναγκαστω να μην τηρησω σειρα προτεραιοτητας. :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται λειτουργικό pc απο το οποίο λείπει μονάχα ένας σκληρός δίσκος. Αποτελείται απο AMD CPU, Abit KN9 Ultra motherboard, 2GB RAM Super talent, κάρτα γραφικών, κουτί, τροφοδοτικό 450W και CD ROM drive midi tower case.

Το pc εινα απολυτα λειτουργικό και θα χρειαστεί μόνο ένα σκληρό δίσκο για να δουλεψει.

Λόγω όγκου/βάρους δεν μπορώ να στείλω επαρχία. Θα προτιμούσα να το πάρει κάποιος που το έχει πραγματικά ανάγκη. Πληροφορίες για παραλαβή & στοιχεία επικοινωνίας με pm.

περνω και εγω σειρα για το pc για να το δώσω σε ενα φιλο που ακομα ταλαιπωρείται με ενα p4.

Έγινε επεξεργασία από nikos1982
Link to comment
Share on other sites

Στο επομενο χαρισμα δυστυχως θα αναγκαστω να μην τηρησω σειρα προτεραιοτητας. :nothing:

...πάντως Γιώργη για να μην αναγκαστείς να κάνεις κάτι που εμφανώς δεν προτιμάς, υπάρχει η λύση του να θέτεις ως όρο "το ενδιαφέρον μόνο από όσους έχουν δυνατότητα άμεσης παραλαβής", κατά περίπτωση (πχ ογκώδες αντικείμενο).

Όπως ας πούμε κάνει ο Γρηγόρης στο...Αϋπνάδικο.

Τζαστ διευκρινίζινγκ...

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω:

Τηλεόραση CRT Funai 29" πλήρως λειτουργική

Οθόνη CRT 17" πλήρως λειτουργική

4*Toner για πολυμηχάνημα Xerox PE16 Γνήσια/Σφραγισμένα

1*Tower Compaq PIII πλήρως λειτουργικό πλήρες.

Μόνο ΟΛΑ ΜΑΖΙ και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για όποιον έρθει να τα πάρει ο ίδιος από Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Δεν έχω χρόνο να στείλω - πακετάρω κτλ. Απλά να μην μου πιάνουνε χώρο στην αποθήκη.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3624]GeorgeMan[/MENTION]

Φίλε μου επειδή έχω απηυδήσει με τον Epson που έχω και θέλω αν ξαναγυρίσω σε Canon θα ήθελα να έρθω να τον πάρω έστω και με καμμένο τροφοδοτικό και αν παίρνει φτιάξιμο να αλλάξω το χάρχαλο EPSON STYLUS PhotoR245. Σου στέλνω pm.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω:

Τηλεόραση CRT Funai 29" πλήρως λειτουργική

Οθόνη CRT 17" πλήρως λειτουργική

4*Toner για πολυμηχάνημα Xerox PE16 Γνήσια/Σφραγισμένα

1*Tower Compaq PIII πλήρως λειτουργικό πλήρες.

Μόνο ΟΛΑ ΜΑΖΙ και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για όποιον έρθει να τα πάρει ο ίδιος από Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Δεν έχω χρόνο να στείλω - πακετάρω κτλ. Απλά να μην μου πιάνουνε χώρο στην αποθήκη.

Μπορω να περασω αν και μονο η τηλεοραση με ενδιαφερει τα υπολοιπα μαλλον θα χαριστουν παλι μαζι με μερικα πραγματα που εβγαλα απο την αποθηκη αυτες τις μερες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.