Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Πήρα το humble bundle που βγήκε πριν λίγο, αυτά τα τρία είναι κλειδιά που περισσεύουν, και θέλω να παίξω το resident evil 1 HD. Είμαι περίεργος να δω πως θα είναι, από τα πρώτα παιχνίδια που είχα παίξει στο PlayStation.

Link to comment
Share on other sites

Διδεται pc case Lian Li pc 75 silver. Το μονο θεμα του ειναι οτι η οροφη ειναι τρυπημενη με ποτηροτρυπανο και οι τρυπες δεν ειναι εντελως συμμετρικες ως προς την αποσταση τους. Ειχα ψυγειο custom τοτε. Αν θυμαμαι εχει πανω 2 μπροστινους ανεμιστηρες και αλλους 2 πισω. Καπου πρεπει να εχω και τα καλυμματα τα μπροστινα αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

 

Προφανως επειδη βαριεμαι να ασχολουμαι μονο Αθηνα παραλαβη απο μενα (Πευκη)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 27/6/2017 at 9:02 PM, DJman said:

Χαριζετε εκτυπωτης φωτογραφιων 10χ14. Θελει μονο καινουργιο τονερακι.

 

Μοντελο Μοντελο kodak easyshare printer dock 6000

 

Λειτουργουσε κανονικα μεχρι πριν 2 χρονια που παροπλίστηκε. Τωρα τον συνεδεσα στο pc win10 και τον αναγνωρισε κανονικα και εκγατασταθηκε

 

Κανω και αποστολες

@DJman

Μανο μολις παρελαβα!

ευχαριστω και παλι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2017 at 8:28 AM, icy20 said:

Διδεται pc case Lian Li pc 75 silver. Το μονο θεμα του ειναι οτι η οροφη ειναι τρυπημενη με ποτηροτρυπανο και οι τρυπες δεν ειναι εντελως συμμετρικες ως προς την αποσταση τους. Ειχα ψυγειο custom τοτε. Αν θυμαμαι εχει πανω 2 μπροστινους ανεμιστηρες και αλλους 2 πισω. Καπου πρεπει να εχω και τα καλυμματα τα μπροστινα αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

 

Προφανως επειδη βαριεμαι να ασχολουμαι μονο Αθηνα παραλαβη απο μενα (Πευκη)

 

Με ενδιαφέρει! Ακόμα καλύτερα που το έχεις τρυπήσει, μιας και λέω να βάλω εκεί το custom ψυγείο της υδρόψυξης.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, PetrosD said:

 

Με ενδιαφέρει! Ακόμα καλύτερα που το έχεις τρυπήσει, μιας και λέω να βάλω εκεί το custom ψυγείο της υδρόψυξης.

ΟΚ σου στελνω το κινητο μου σε ΠΜ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Pokemon640 said:

Για όποιον θέλει να παίξει/ασχοληθεί με modding

Έχω ένα midi κουτί (για atx mb) σπαρτιάτικο (χωρίς πλαϊνα και φάτσα). Μόνο σκελετός.

Με ενδιαφέρει, αλλά δεν είμαι Αθήνα. :(

Link to comment
Share on other sites

Χαριζετε αχρησιμοποιητο GPS/Phone car mount με 2 θεσεις, λογω λαθους του πωλητη. 

Παραλαβη αυριο μονο απο Βουλα 0900-1300. Μετα φευγω διακοπες και θα ειναι διαθεσιμο απο τις 31 κ μετα !

Προτεραιοτητα σε πιο παλια η/και ενεργα μελη.

soportedoble.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2017 at 6:31 PM, Pokemon640 said:

αν έχει κανείς σε ράφι i3,i5,i7 σειράς 6xxx (6th gen) η έστω Celeron τον θέλω για να αναβαθμίσω το bios μιας mobo που (ο έξυπνος) ξέχασα να το κάνω όταν έπρεπε. Τον cpu τον δίνω πίσω επιτόπου, no worries.

ισχύει ακόμη

Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2017 at 4:34 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Θηκη εξωτερικου δισκου 3.5". Περιεχει το USB της, ομως αγνοειται ο μετασχηματιστης τον οποιο καπου αφησα και δε βρισκω με τιποτα . Παρολα αυτα βρηκα εναν ιδιων χαρακτηριστικων (θυμαμαι οτι ελεγε 12v dc). Πιστευω οτι θα λειτουργησει με αυτον, αλλα δε παιρνω και ορκο. Για 2 λογους. Πρωτος , δεν ειναι ο δικος του μετασχηματιστης, και 2ος...
...πριν λιγο καιρο δε δουλεψε ξαφνικα το κουμπακι on/off, οποτε εβγαλα το δισκο (ο οποιος δουλευει κανονικα), και απο τοτε την εχω και καθεται.
Αν καποιος γνωριζει, μπορει να την χρησιμοποιησει λογικα, το μονο θεματακι της φαινεται το on/off διακοπτακι. Ειναι μαρκας Verbatim.

Λειπει επισης το μικρο το καπακι που κουμπωνει πισω, αυτο ομως δεν επηρεαζε επι χρονια τη λειτουργια. Βασικα το καπακι καπου το ειχα δει, ομως εχει σπασει και δε κουμπωνει. Αν καποιος θελει τη θηκη , το ψαχνω! 

 

On 6/23/2017 at 4:34 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τα  ADSL Technicolor ρουτερακια "TD5130"

Η θηκούλα τελικά θα κρατηθεί, και το ρούτερ πάει για ανακύκλωση. 

:) 

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2017 at 8:12 AM, jax7480 said:

Χαρίζεται Thermaltake Core X9, snow edition (λευκό).

Χαρίζεται όσον αφορά την τιμή όχι όμως και τα μεταφορικά. Δυστυχώς το κουτί βρίσκεται στο Όσλο οπότε ο κάτοχος θα πρέπει να πληρώσει τα μεταφορικά από εδώ

για ένα κουτί που ζυγίζει περίπου 20 κιλά. Υπολογίζω γύρω στα 80-90€ θα βγουν τα μεταφορικά. Για ένα κουτί που είναι σχεδόν καινούριο (2 μήνες το χρησιμοποίησα) και έχει κόστος περίπου 170€ νομίζω πως είναι καλά.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται με ενημερώνετε και μετά τις 25 Ιουλίου θα μπορέσω να το στείλω.

 

 

ελευθερο απο εμενα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.