Jump to content



nis 2005


Zul

Recommended Posts

hello!!εχω το εξης προβλημα εβαλα το norton internet security 2005 πριν κανενα 2μηνο και ενω ολα ηταν μια χαρα ξαφνικα εχθες χωρις να κανω τιποτα την ωρα που ανοιγω το pc βγαζει ενα μηνυμα που λεει οτι δεν μπορει να ανοιξει.οποτε παω να το ανοιξω manual αλλα τιποτα,ξανα,παλι τιποτα οποτε παω να κανω uninstall και μου λεει οτι δεν μπορω γιατι το προγραμα δουλευει,παω στα processes οντως δουλευε το κλεινω κολαει το pc,restart τα ιδια.οποτε κανω safe boot,παω παλι uninstall τιποτα.

καμια ιδεα πως μπορω να το διαγραψω?

και πειτε κανενα αλλο antivirus-firewall γιατι κατι τετοια δεν τα μπορω και λεω να βαλω κανενα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα παντως ,που εκανε αυτο ακριβως που περιγραφεις,

βρηκα στην database της Symantec οτι παιζει ασυμβατοτητα με τους drivers της Audigy 2....

(εαν ειναι ποτε δυνατον)

Patch δεν εβρεθη οποτε το ξεφορτωθηκα και εβαλα το Zone Alarm Suite Pro

και αεκτοτε ησυχασα...

give it a try!

Link to comment
Share on other sites

ρε θα το αλλαξω σιγουρα το θεμα ειναι πως το ξεφορτωνομαι.τετοιο πραμα δεν εχω ξανα δει,δεν μπορω να το διαγραψω με τιποτα.καμια ιδεα???

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε, δηλαδή όταν πας ctrl + alt + del , Processes και κάνεις End Process ή End Process Tree κολλάει το σύστημα ? Περίεργο .... δοκίμασε πριν το κάνεις να πατήσεις δεξί κλικ κάτω δεξιά (που δείχνει την ώρα) και απενεργοποίησε το ΝΙΣ (αν μπορείς)

Το άλλο που θα οφείλει το σύστημα να επιτρέπει είναι να ξαναεγκαταστήσεις το ΝΙΣ (re-install) χωρίς να το απεγκαταστήσεις.

Α, και κάτι τελευταίο ... το ΝΙΣ είναι <<Οριτζινάλε>> ???? :whistling :innocent::p

Link to comment
Share on other sites

φιλε δοκιμασα αυτα και αλλα πολλα αλλα τιποτα και επειδη ειχα καιρο να κανω format,το εκανα τωρα και ολα οκ.

ΜΑΚΡΙΑ απο nis παντως,το εχει κανει και σε αλλους

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.