Jump to content



Intenet??Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις??


Drageloth

Recommended Posts

Και καλά θα κάνεις... είναι η καλύτερη λύση... και εγώ αυτό θα κάνω με το δικό μου (ένα USR modemάκι ότι καλύτερο ;) )... φαντάζεσαι κάποτε... μετά από πολύ αγώνα... να ρύθμιζες το modem σου και μετά από καιρό θα έβαζες μια καινούρια διανομή στο μηχάνημά σου και θα χρειαζότανε να το ξαναριθμήσεις... θα ήταν σπάσιμο νεύρων... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μην ανοίγω νέο thread, έχω αυτό το modem που είναι εσωτερικό (σε PCI) και νομίζω πως έχει το SM56 της Motorola.

Μπορεί κανείς να με βοηθήσει να το ρυθμίσω? Έψαξα στο linmodems αλλά μπερδεύτικα χειρότερα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από R@tNET [22-05-2005 18:04]

Και καλά θα κάνεις... είναι η καλύτερη λύση... και εγώ αυτό θα κάνω με το δικό μου (ένα USR modemάκι ότι καλύτερο ;) )... φαντάζεσαι κάποτε... μετά από πολύ αγώνα... να ρύθμιζες το modem σου και μετά από καιρό θα έβαζες μια καινούρια διανομή στο μηχάνημά σου και θα χρειαζότανε να το ξαναριθμήσεις... θα ήταν σπάσιμο νεύρων... :confused:

Επιτελους!Μπηκα internet απο linux!!!!!

Πηρα απο το νονο(ας ειν'καλα!) ενα της d-link εξωτερικο 56κ V90 και σωθηκα!

Linux rulezzz απο δω και περα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από Seeker

Παιδιά για να μην ανοίγω νέο thread, έχω αυτό το modem που είναι εσωτερικό (σε PCI) και νομίζω πως έχει το SM56 της Motorola.

Μπορεί κανείς να με βοηθήσει να το ρυθμίσω? Έψαξα στο linmodems αλλά μπερδεύτικα χειρότερα...

Τι πυρήνα έχεις πάνω;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.