Jump to content



Από 08/03/2005 έως 17/06/2004 09:00-16:00 17:00-22:30, full work load!


H.A.Balafoutre

Recommended Posts

Έλα μωρέ δε βαριέσαι, εμείς να'μαστε καλά και να έχουμε δουλειά. Και για να μην μας βαρέσει η πολύ δουλειά στο κεφάλι, έκανα mod με το κράνος μου. Οι ώρες αναφαίρονται σε Δευτέρα-Παρασκευή και σε Σάββατο πρωί μόνον.

post-1406-1416071927,0788_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε, μη μασάτε από τη ζέστη ρέι. Τι είμαστε, INTEL PENTIUM 4 PRESCOTT, και θέλουμε cooler? Ε σε παρακαλώ τώρα!

Λόόόοόόοόόόόοόόόοόόόόοόόόόο΄΄οόόόόόόο΄΄οόόόόόόόόοόόόόόόόόόόόΛ:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato::p :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά Ξατ έχεις ξεφύγει :happy2: . Πρέπει να άρχισαν οι ζέστες εκεί στην Ξάνθη.

Δεν πιστεύω να θές να πάμε στο GP το καλοκαίρι με Μηχανές......

Σε φαντάζομαι με κρανούμπα να μπουκάρεις στα Pit της Sauber και να λές στο Villeneuve :

"Βγές έξω ρε κατεστραμένε να σου δείξω πώς το οδηγάνε":hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontifikas [Σήμερα, στις 21:44]

Καλά Ξατ έχεις ξεφύγει :happy2: . Πρέπει να άρχισαν οι ζέστες εκεί στην Ξάνθη.

Δεν πιστεύω να θές να πάμε στο GP το καλοκαίρι με Μηχανές......

Σε φαντάζομαι με κρανούμπα να μπουκάρεις στα Pit της Sauber και να λές στο Villeneuve :

"Βγές έξω ρε κατεστραμένε να σου δείξω πώς το οδηγάνε":hehe:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: Ξάδερφόϊd έγραψες.:worship: :worship: :worship: :worship:

Σιγά μη πάμε με μηχανες. Στους λιγούριδες. Και μάλιστα βρήκες και τον οδηγό. Σιγά μην είναι μέχρι την Τουρκιά, νύχτα θα φύγει.

Link to comment
Share on other sites

Αν και καταλαβαίνω τι εννοείς προσωπικά ποτέ δε με ένοιαξε πόσες ώρες ,πόση δουλειά ή τις συνθήκες αρκεί να πληρώνει και κατά προτίμηση σε αντιστοιχία με τις απαιτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer [Σήμερα, στις 02:08]

Αν και καταλαβαίνω τι εννοείς προσωπικά ποτέ δε με ένοιαξε πόσες ώρες ,πόση δουλειά ή τις συνθήκες αρκεί να πληρώνει και κατά προτίμηση σε αντιστοιχία με τις απαιτήσεις.

Συμφωνώ. Και να φανταστείς οτι έχω όλη την άνεση για να λουφάρω ή άλλου είδους υπεκφυγές. Αλλά δεν το κάνω όχι για να εντυπωσιάσω άλλους αλλά διότι στην ηλικία που είμαι και ως single, έ, μαζεύω την προίκα μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 12:31]

φιλε εισαι πολυ πισω , εγω εχω κανει πατεντα που σε δυσκολες καταστασεις γινομαι upload και μεσω του VPN + remote desktop connection εμφανιζομαι στο desktop του ΗΥ στο σπιτι μου

παο να φορεσω το υδροψυκτο μπουφαν γιατι θα παθω κανα εγκαυμα ... :jump: :alien:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.