Jump to content



Hexus Pi-fast Database :: TOP30 List


chroma

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από esdee

τι να λεμε τωρα ... :worship:

το prommie ειναι ακομα 507 η επεσε και 410 μεσα?

με 507, δε το αλλάζω αυτό, απλά σήμερα κάνει λίγο πιο κρύο (από χθες μπήκε και δεύτερο 120άρη FAN στον συμπυκνωτήρα, έτσι κοντράρει λίγο καλύτερα :) )

@Jax don't worry μια χαρά θα τα πας :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

με 507, δε το αλλάζω αυτό, απλά σήμερα κάνει λίγο πιο κρύο (από χθες μπήκε και δεύτερο 120άρη FAN στον συμπυκνωτήρα, έτσι κοντράρει λίγο καλύτερα :) )

@Jax don't worry μια χαρά θα τα πας :)

ξέρεις τί μήκος τριχοειδή έχεις? temps idle-load πχ στα 3γίγα με 1.7?

Link to comment
Share on other sites

όταν benchάρω δε βλέπω καθόλου CPU temps αλλά πάει -38 η κεφαλή (με push pull) και σήμερα που έχει ψύχρα -40 (σε 32M), για το CPU το μόνο που μπορώ να σου πω ότι μέσα στο BIOS στα 3235@1.92v έχω -8. αλλά δε με πολυενδιαφέρει γιατί έχω μάθει να benchάρω βλέποντας το sensorα της κεφαλής μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

όταν benchάρω δε βλέπω καθόλου CPU temps αλλά πάει -38 η κεφαλή (με push pull) και σήμερα που έχει ψύχρα -40 (σε 32M), για το CPU το μόνο που μπορώ να σου πω ότι μέσα στο BIOS στα 3235@1.92v έχω -8. αλλά δε με πολυενδιαφέρει γιατί έχω μάθει να benchάρω βλέποντας το sensorα της κεφαλής μόνο.

θενκς

χμμμμ μαχ1 ή μαχ2?

Link to comment
Share on other sites

Mach1 είναι, αλλά ίδια δεν είναι τα μηχανάκια? το μόνο που διαφέρουν είναι νομίζω ότι το 2 είναι SW controlled ενώ το άλλο χειροκίνητο εξωτερικά... :unsure:

Αρχική απάντηση από chroma

Το ήξερα οτι με τα κρύα σήμερα θα έσκαγες μύτη, πολύ δυνατός Γιαννίκο :happy2:

thanks Billy :D
Link to comment
Share on other sites

Επειδη απ'οτι εμαθα δεν επετραπει να δημιουργηθει ξεχωριστη database για το Hexus Pi Fast, γιατι απλα δεν προσθετουμε στην ηδη υπαρχουσα του 4.3 ΚΑΙ τα αποτελεσματα του 4.1? Οπως π.χ. στο 3dmark01,03 και 05 και τα configuration με SLI.

Και οποιος θελει ποσταρει σκορ και για το 4.1

Δηλαδη το κριτηριο για το ποια θεση εισαι στην database θα ειναι το 4.3 απλα να φαινεται και το 4.1

Μηπως να κανουμε ενα poll?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Επειδη απ'οτι εμαθα δεν επετραπει να δημιουργηθει ξεχωριστη database για το Hexus Pi Fast, γιατι απλα δεν προσθετουμε στην ηδη υπαρχουσα του 4.3 ΚΑΙ τα αποτελεσματα του 4.1? Οπως π.χ. στο 3dmark01,03 και 05 και τα configuration με SLI.

Και οποιος θελει ποσταρει σκορ και για το 4.1

Δηλαδη το κριτηριο για το ποια θεση εισαι στην database θα ειναι το 4.3 απλα να φαινεται και το 4.1

Μηπως να κανουμε ενα poll?

καμια σχεση το ενα με το αλλο. στο 3dmark01 τρεχουμε το ιδιο προγραμμα με διαφορετικο hardware ενω εδω τρεχουμε διαφορετικο προγραμμα.

Ξεχωριστη Database απο εμενα ...

Link to comment
Share on other sites

μα η διαφορά στους χρόνους είναι μεγάλη και σε ίδια database θα μπορούσε να μην φαίνονται καλά σκορ του hexus... άσε που ο πρώτος στο hexus μπορεί να είναι έτσι 20ος στο συνολικό μαζί με του thelab...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.