Jump to content



Hexus Pi-fast Database :: TOP30 List


chroma

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
Αρχική απάντηση από papatsonis

ιδεα μου ειναι οτι το pifast4.1 ειναι λιγο βαρυτερο απο το 4.3 ?? γιατι εκει που τρεχω 4,3 μ θελω καμια 20αρια μηζ λιγοτερο για να τρεξω 4.1

δεν θα το ελεγα ειλικρινα. απλα επειδη θα εισαι οριακα αλοτε θα σου χτυπαει το ενα αλοτε το αλλο. για μενα στο 4.3 παντα ημουν 1 htt κατω απο το 4.1 τωρα εξαρτατε και το set up του καθενος. εγω τα βρισκο ιδια. και αν δεν ειναι ιδια 1htt διαφορα για μενα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis

ιδεα μου ειναι οτι το pifast4.1 ειναι λιγο βαρυτερο απο το 4.3 ?? γιατι εκει που τρεχω 4,3 μ θελω καμια 20αρια μηζ λιγοτερο για να τρεξω 4.1

κανενα σχολιο με τους divideres και το 4.1 vs 4.3 ? λολ (πλακα ...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis

lol :D οχι , απλως, σιγουρα οπως ειπε ο ζυξ , εμαι οριακα , αλλα το 4.3 οσες φορες και να το τρεξω, τελειωνει κανονικα , ενω το αλλο οχι ..κουλο??

Και σε μένα το Pifast 4.1 ειναι το πιο βαρυ για το συστημα μου. Εχω την εντύπωση οτι ειναι βαρύτερο το 4.1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.