Jump to content



Αγορά οικονομικού αφυγραντήρα


SpirosKGR

Recommended Posts

Καλησπέρα. Μιας και η υγρασία στο υπνοδωμάτιο (25τμ) δεν παλεύεται, αυτές τις μέρες - μιλάμε για 83%-95% (Κέρκυρα), θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιον σχετικά VFM αφυγραντήρα. Ευχαριστώ.

 

Μεταξύ αυτών των δύο (έχω δωροεπιταγη -10€ γι'αυτό Πλσιο), αξίζει τα παραπάνω χρήματα ο Singer? 

 

WWW.PLAISIO.GR

Singer αφυγραντήρας με φίλτρο ενεργού άνθρακα, λειτουργία ιονιστή και δυνατότητα αφύγρανσης...

 

119

 

WWW.PLAISIO.GR

Αφυγραντήρας Nuvelle με δυνατότητα κάλυψης χώρου έως 40㎡ και αφύγρανσης έως 12Lt.

89.99

 

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

Εγω εχω 2 τετοιους σε 2 δωματια. Στο ενα 'απλωνουμε' ρουχα (μετα απο στεγνωτηριο) και δουλευει καθε μερα για 8/10 ωρες.

Σκυλια !

Ευχαριστώ για το reply. Αναφέρεστε σε ποιον συγκεκριμένα;

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Ευχαριστώ για το reply. Αναφέρεστε σε ποιον συγκεκριμένα;

 

Δεν μπηκε το Link... :hehe: 
 

WWW.PLAISIO.GR

Αφυγραντήρας Invertor για χώρους 40㎡, με ικανότητα αφύγρανσης 10Lt/24h, αθόρυβη δράση και λειτουργία ιονιστή για καθαρισμό της ατμόσφαιρας και ανεβασμένη διάθεση.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είδα κι αυτούς τους δύο. Ο 20αρης φαίνεται μια καλύτερη περίπτωση ώστε να τον βάλω σε σημείο να μαζεύει και του υπόλοιπου σπιτιού την υγρασία;

WWW.E-SHOP.GR

Çëåêôñïíéêüò áöõãñáíôÞñáò PRIMO PRDH-45003 ìå ïéêïëïãéêü øõêôéêü ìÝóï R290 êáé ößëôñï åíå...
WWW.E-SHOP.GR

ÁöõãñáíôÞñáò ìå áðüäïóç áöýãñáíóçò 20lt ôçí çìÝñá êáé ößëôñï åíåñãïý Üíèñáêá. Åßíáé SKU:HAP.005179

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.