Jump to content



Γνώμη για αγορά Laptop από germanos.


Recommended Posts

Την 01 Νοεμβρίου χάλασε το κινητό της συζύγου, 25 μέρες πριν την λήξη της εγγύησης, αγορασμένο από κατάστημα germanos. 

Έχει εκδοθεί πιστωτικό (στο συγκεκριμένο κατάστημα) ύψους 270€.

Με τα χρήματα αυτά, από την "γκάμα" που έχει ο germanos, δεν υπάρχει αξιόλογο xiaomi (η σύζυγος επιμένει σε xiaomi) το μόνο που είναι αναβάθμιση από το xiaomi Mi 11 lite 5G (780 snapdragon) ,είναι το poco x5 pro 8/256, στην τρελή τιμή +100€ από το πιστωτικό. 

Η αδερφή της γυναίκας μου, ψάχνει να αγοράσει Laptop, σκέφτηκα (το κάνω και αυτό που και που) αν αξίζει να ρίξω το πιστωτικό σε μια αγορά Laptop και να ψάξω εκτός αλυσίδας για το poco x5 pro ή αν δεν αξίζει να μπω στην διαδικασία! 

Το Laptop που κοιτάζω είναι το:

WWW.GERMANOS.GR

Το Laptop HP 15s-eq έχει τον τρόπο να είναι δίπλα σου σε κάθε σου ανάγκη

 

Σκοπός μου δεν είναι να "ρίξω" την κουνιάδα μου. Αν αξίζει σαν αγορά ρωτάω. 

🤔Απο την άλλη, αξίζει η αγορά xiaomi συσκευής εκτός Info Quest; 

Αύριο πρέπει να πάω από εκεί να δω τι θα διαλέξω.  

 

Υ.γ. Έχω τόσα πολλά που τρέχουν στη δουλειά, έχω κουραστεί/νευριάσει και με την αναμονή ενός μήνα για να βγάλω άκρη με την εγγύηση... Θα μου ήταν χρήσιμες μερικές καθαρές σκέψεις. 

Υ.γ. Ναι, ξέρω πως είμαι λίγο αόριστος, απλά έχω νεύρα, είμαι σε σύγχυση και δεν μπορώ να σκεφτώ καθαρά. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.