Jump to content



2 ποιοτικά ηχεία και όμορφα?


fonzi

Recommended Posts

Προτείνετε 2 ηχεία δυνατά ΚΑΙ όμορφα.

Mιλάω για ποιοτικά ηχεία που θα πάνε πάνω στογραφείο δίπλα στην tft.

H τιμή δεν με δεσμεύει πολύ αλλά φυσικά δεν μιλάμε για παλαβά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

περνα μια βολτα απο το smartshop(στον παραλληλο της στουρναρη λιγο πιο χαμηλα απο το χακσοπ και ρωτα μια τιμη για τα 2.1 ΜΑΥΡΑ θηριακια................απιστευτη ποιοτητα και ΔΥΝΑΜΗ.......οτι καλυτερο εχω δει για 2.1

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fonzi [Σήμερα, στις 22:17]

Φίλε είμαι επαρχία δυστυχώς...

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.501598

τα εχω δει σε φιλο και πιστευω οτι απλα σαν ομορφια και ποιοτητα σκιζουν........για ενα δωματιο τα βατ ειναι αρκετα.αν τα θελεις για τσιτα γκαζια και νταπα ντουπα η αληθεια ειναι οτι θα γουσταρες μερικα ακομα βατ:...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από feanorian82

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=30&Nav_Section_Id=911&Catalog_Id=1&Product_Id=91042&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Έχω αυτά εδώ κι 1-2 μήνες. Πολύ καλή αγορά, ειδικά με αυτά τα λεφτά.

Καλα φαινοντε αυτα τα ηχεια. Δεν ξερω βεβαια αν η Altec βγαζει καλα ηχεια παντως 143RMS σε 2 δορυφορους και ενα Sub δεν ειναι και λιγα. Τα 5.1 που λες στην υπογραφη σου δεν σου φτανουνε? Τι καρτα ηχου εχεις πανω??
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fonzi [Σήμερα, στις 02:26]

Μάλλον αξίζουν τον κόπο ε?

δεν τα χω ακουσει και πραγματικα δεν μπορω να πω.......ΜΟΝΟ ΤΟ DESING και το ονομα JBL ομως λεει πολλαααααααααααααα:banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.