Jump to content



Ποιο κουτί???


nickthegreek

Recommended Posts

δεν εχω προβλημα για το τι ρωτησες. απλα ενας ξεθαψε το thread και μετα περνουν σβαρνα ολοι και ποσταρουν. το προβλημα μου ειναι οτι δεν μαρεσει να βλεπω ενα thread που το ειδα πριν ενα χρονο και βαλε ξανα χωρις ουσιαστικο λογο. αν θελω να δω κατι κανω αναζητηση. για αυτο υπαρχει κιολας.

edit αν εννοεις εμενα για το αν με απασχολει το θεμα το ποστ. οχι δεν με απασχολει ουτε κρινω απο τα ποστ. αν περνουσες τις ιδιες ωρες που περναω εγω καθημερινα στο φορουμ τοτε θα σου φαινοντουσαν οκ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

το forum είναι για να βρίσκεις απαντήσεις και να δίνεις αυτή την δουλειά που δυσκολεύονται να κάνουν κάποιοι "Αναζήτηση" την ελέγχουν οι Moderators και αν κρίνουν ότι πρέπει να βγάλουν off topic κάτι το κάνουν, αν κάποιοι θέλουν να κρίνουν απρόσοπα κάτι μπορούν να το κάνουν αλλά ας σκεφτούμε οτι υπάρχουν κάποιο με λίγες καταχωρήσεισ που ίσως γράφουν για πρώτη φορά ή δεν έχουν πάρει τις απαντήσεις που θέλουν...:)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω οτι κρινουν οι mods. εγω απλα ειπα τι πιστευω δλδ ποιο το νοημα να πει καποιος το ταδε κουτι ειναι το καλυτερο σε thread 1+ χρονου.. οσο για την αναζητηση για αυτο βρισκεται για να βρισκουμε κατι παλιο και τις απαντησεις που θελουμε. αν δεν βρουμε αυτο που θελουμε ανοιγουμε ενα thread και ρωταμε. τουλαχιστον εγω αυτην την τακτικη εφαρμοζω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.