Jump to content



site με ολοκληρα κοματια απο οργανα τραγουδιων


Bobi Rhoads

Recommended Posts

παιδες υπαρχει καποιο site στο οποιο μπορω να βρω σε μορφη

wav ή mp3 το μπασο π.χ. απο καποιο τραγουδι?Ή τα ντραμς απο καποια

τραγουδια?ξερετε κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά άμα βρεις πολυκάναλη εγγραφή από κομμάτια τότε είσαι μάγκας. Με ένα πρόγραμμα κόβεις τα άλλα κανάλια και κρατάς μόνο αυτό που θες. Ωστόσο είναι πολύυυυ δύσκολο να βρεις. Για δοκίμασε όμως να παίξεις με το equalizer κλείνοντας τις άλλες συχνότες και αφήνοντας μόνο αυτή που σε ενδιαφέρει. Δεν είναι κι ό,τι καλύτερο αλλά παρα το τίποτα... ;)

Link to comment
Share on other sites

καθολου ασχετο φιλε μου. Ζητησε κατι για να ακουει απομονωμενα την κιθαρα η το μπασσο απο ενα τραγουδι. Και μαλιστα δεν θα χρειαζεται να κατεβαζει καθε φορα αρχεια>3mb, αλλα ταμπλατουρες τις οποιες μπορει να παιξει σαν midi και να απομονωσει καθε οργανο. Και νομιζω μπορει να τα κανει export σαν wav. Απλα του γλιτωνω mb σε download.

Αν ακομα νομιζεις οτι ειναι ασχετο δικαιωμα σου.

Link to comment
Share on other sites

Dance E-Jay.Εχει ετοιμα loops απο παρα πολα οργανα.Αν το θες για να φτιαξεις μουσικη αυτο ειναι το προγραμμα.

Οποιος θελει pm me και του στελνω mp3 δικο μου απο το E-Jay :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv

Guitar Pro 4. Πολυ παραπανω απο αυτο που ζητας. Το προγραμμα σπερνει. See for yourself

το ξερω το προγραματακι!

εχει και λιγο δικιο ο Μακης!αυτα τα οργανα που εχει το guitar pro μπορεις μεν να τα

ακουσεις ξεχωριστα αλλα δεν ειναι αληθηνα οργανα!ειναι απο midi!

εγω θα ηθελα να παρα τα αληθηνα drums ασ πουμε απο ενα τραγουδι φτοιαγμανα απο

αληθηνη drums!

αυτο ζηταω!παντως ευχαριστω spresv για το ενδιαφερον!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aris

Dance E-Jay.Εχει ετοιμα loops απο παρα πολα οργανα.Αν το θες για να φτιαξεις μουσικη αυτο ειναι το προγραμμα.

Οποιος θελει pm me και του στελνω mp3 δικο μου απο το E-Jay :)

Dance E-Jay?τι κανεις με αυτο?φτοιαχνεις?

να βρεις ετοιμα καπου δεν γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.