Jump to content



firewall/antivirus


haris1984

Recommended Posts

παιδια χρησιμοποιει κανεις τον συνδιασμο kaspersky antivirus και kerio personal firewall?

κατα ποσο ειναι αποδοτικος και βασικο...εχει κανεις προβληματα με το msn?

αν μπορειτε προτεινετε μου καποιο αλλο μιας και η τελευταια παρομοια συζητηση ειναι καπως παλια...

ευχαριστω...

Υ.Γ. ειμαι με dsl αλλα το μοντεμ ειναι usb και δεν εχει hardware firewall

Link to comment
Share on other sites

Το McAfee virusScan Enterprise 8 μαζί με το ZoneAlarm Pro (firewall μόνο) που έχω περίπου 4 μήνες τώρα, τα πάει ΠΟΛΥ καλά!!!!Επίσης δεν έχει προβλήματα με τον msn 7. Είχα βάλει στο ενδιάμεσο το Zone Alarm suite για μια εβδομάδα και το σύστημα ψιλοκόλλαγε (Α64 3.2) ενώ δεν μπορεσα να συνδεθώ στον msn 7 πάνω από 2 φορές:mad: Οπότε ξανά στον γνώριμο ΚΑΛΟ συνδιασμό και... no problems:)

Α, να πω ότι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (για μένα) πρέπει να έχεις περασμένα spywareblaster και spybot....(η κάτι αντιστοιχο):T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από saxon_747

Kaspersky 5.0.20 Antivirus & Kaspersky Anti-Hacker... Mεχρι στιγμης εχει αποδειχτει πολυ καλος συνδιασμος...

ελαφρυ για το πισι?

πριν λιγο περασα το kaspersky antivirus...καλο μου φαινεται...

το αντιχακερ ειναι σε καποιο suite μαζι με το av ή τα βαζεις ξεχωριστα το καθενα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.