Jump to content



Mirc Sta Linux Suse 9.3


Cronogr

Recommended Posts

Βασικά δεν υπάρχει mirc client. To mIRC είναι ένας (ο συντριπτικά συμαντικότερος) από τους χιλίαδες IRC client. Για linux θα πρέπει απλά να βρεις έναν IRC client για linux.

Δεν έχω να σου προτείνω κανένα αλλά ως irc-akias μου την δίνει όταν γίνεται αυτό το μπέρδεμα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Cronogr

3erei kaneis kana mirc client gia to suse 9.3 ??? Plz dwste kana link episis kati akoma pws sto kalo allazw se ellinika sto suse :p

Γλιτώνεις την παρατήρηση για τα ελληνικά επειδή είσαι σε linux:p

Λοιπόν:

στο kde (που πιθανότατα έχεις) υπάρχει ένα που λέγεται ksirc ή κάπως έτσι, και ψιλομοιάζει με το mirc οπότε δε θα σε δυσκολέψει.

Για ελληνικά, δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [Σήμερα, στις 19:27]

Βασικά δεν υπάρχει mirc client. To mIRC είναι ένας (ο συντριπτικά συμαντικότερος) από τους χιλίαδες IRC client. Για linux θα πρέπει απλά να βρεις έναν IRC client για linux.

Δεν έχω να σου προτείνω κανένα αλλά ως irc-akias μου την δίνει όταν γίνεται αυτό το μπέρδεμα

Δε μπευρδεύτικα απλά έγραψα "M"irc καταλάθος αν ειχα άγνια δε θα είχα προσθέσει την λέξη client :) anyway ευχαριστω παιδιά παω να το ψαξω και θα σας πω αποτελέσματα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.