Jump to content



DVD Decrypter - Πάπαλα!


spc

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Vadergr

Υπαρχει κανα λινκ για την τελευταια εκδοση του dvd decrypter?

http://www.afterdawn.com/software/video_software/dvd_rippers/dvd_decrypter.cfm

Αρχική απάντηση από Psychokiller

Εγω ριπαρω με το dvdshrink εμένα με βολεύει μια χαρά.

http://www.dvdshrink.org/

άλλο RIP κι αυτό....

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά το αγαπημένο μου πρόγραμμα για να αντιγράφω dvd. read iso -> write iso...

κρίμας, αλλά δε χάθηκε ο κόσμος;)

ούτος ή άλλως ποτέ δεν είχα την τελευταία έκδοση, κι οι παλιότερες μια χαρά είναι :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Ένα μεγάλο μπράβο στις εταιρείες που σκοτώνουν έτσι απλά τη δημιουργικότητα και το μεράκι κάποιων ανθρώπων για το κέρδος.

τώρα πλάκα μας κάνεις Bill......

εδώ σκοτώνουν και ανθρώπους, στο μεράκι θα κολλήσουν;

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε.. Απλά είναι κρίμα γιατί πέραν του ripping, το πρόγραμμα είχε και άλλες πολύ δυνατές λειτουργίες για ανάγνωση και εγγραφή iso. Τουλάχιστον μας μένει και η 3.5.4.0 έκδοση στο δίσκο. Περιμένω τη μέρα που τα DRM enabled μηχανάκια μας θα παίρνουν οδηγίες μέσω δικτύου τι είναι καλό να τρέχει και να τι να σβήνουν και πότε θα μπαίνουμε στα σίδερα για ένα mp3. Τότε θα το αφήσω να τρέχει super pi (αν και το benchmarking δε θεωρείται ποινικό αδίκημα τότε) και θα παω για καφε.. :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Τότε θα το αφήσω να τρέχει super pi (αν και το benchmarking δε θεωρείται ποινικό αδίκημα τότε) και θα παω για καφε.. :TD:

Την λύση του memtest την έχεις σκεφτεί; :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Περιμένω τη μέρα που τα DRM enabled μηχανάκια μας θα παίρνουν οδηγίες μέσω δικτύου τι είναι καλό να τρέχει και να τι να σβήνουν και πότε θα μπαίνουμε στα σίδερα για ένα mp3.

shit.. :alien:

Link to comment
Share on other sites

εγω απο την αλλη δεν ανησυχω...ενα κλεινουνε 10 πεταγονται....θυμαστε τι εγινε με το που εkλεισε το audiogalaxy??εμφανιστηκαν κατα 10αδες προγραμματα αναζητησης mp3s..οσο υπαρχει η πηγη(ιντερνετ) το κυνηγη εναντια στην πειρατεια ειναι χαμενη υποθεση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.