Jump to content



Περι υπογραφής....


AN7 OverClocker

Recommended Posts

Πότε θα μπορώ να ξανα αλλάξω την υπογραφή μου....?

αι επίσης έχω να καταγγήλω τους αδμιν....μιας και που θενα στην υπογραφή μου δεν είχα γράψει όνομα μέλους από εδώ μέσα....ένα d είχα και τίποτα παραπάνω....:getlost:

Link to comment
Share on other sites

τα παρακατω ειναι γεγονοτα τα οποια δεν τα γραφω για να σε κατηγορησω μιας και ειναι απλα η αληθεια

@@@@@@@@@@@@

νομιζω οτι πριν το ''D'' εγραφες κανονικοτατα το ονομα του μελους.επισης ο ιδιος θιχτηκε και ενω το γνωριζεις πολυ καλα δεν εκανες κατι να το διορθωσεις αλλα ερχεσαι να ζητησεις και τα ρεστα για την παρεμβαση των αρμοδιων

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

και μενα δεν μ αρεσει το στυλ γραφης ορισμενων εδω μεσα αλλα δεν θα κατσω να τους ειρωνευτω ουτε να κοντραριστω μαζι τους.

οπως πολυ απλα δεν πλακωνεσαι στα βρισιδια με 200ατομα τη μερα που συναντας στο δρομο και σου κανουν τη ζωη δυσκολη.

αν καθομασταν να ασχοληθουμε με ολους αυτους καθε μερα πολυ απλα δεν θα ειχαμε χρονο να κανουμε κατι αλλο.

ετσι αφιερωνουμε το χρονο μας σε πιο δημιουργικες πραξεις οπως το να ποσταρουμε πληροφοριες εδω μεσα αφηνοντας στην ακρη τις αντιδικιες.

ειναι απλα τα πραγματα.σου εγιναν καποιες παρατηρησεις για την υπογραφη σου που ηταν εριστικη αλλα απλα το αγνοησες.

οποτε το ''ενα D ειχα και τιποτα παραπανω'' εμενα ακομα μου δινει την αισθηση οτι δεν θες να καταλαβεις καποια πραγματα για το υφος και το κλιμα του φορουμ

:dots:

Link to comment
Share on other sites

Στην υπογραφή μου όπως ο καθένας γράφει ότι θέλει έτσι ήθελα και εγώ...στην αρχ'η έγραψα το όνομα...μετά d@@... μετά d...μετά ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ......

Το αν θύχτηκε...προσωπικά ΧΕΣΤΗΚΑ.....εμένα μου την σπάει να νομίζει κάποιος πως με δουλεύει και εγώ θα καθήσω να το δέχομαι....ας κάνει κάτι να με διασψεύσει....αλλά ούτε αυτο έκανε....ένα print screen ζήτησα....αλλά ούτε αυτό είδα...εκτός και αν δεν ξέρει τι είναι αυτό....τεσπα δεν είναι αυτό το θέμα μας

εγώ περιμένω κάποια απάντηση από κάποιον admin/mod....για το πότε θα μπορώ να αλλάξω την υπογραφή μου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Πότε θα μπορώ να ξανα αλλάξω την υπογραφή μου....?

αι επίσης έχω να καταγγήλω τους αδμιν....μιας και που θενα στην υπογραφή μου δεν είχα γράψει όνομα μέλους από εδώ μέσα....ένα d είχα και τίποτα παραπάνω.... :getlost:

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Στην υπογραφή μου όπως ο καθένας γράφει ότι θέλει έτσι ήθελα και εγώ...στην αρχ'η έγραψα το όνομα...μετά d@@... μετά d...μετά ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ......

μόνος σου αυτοαναιρείσαι. τι άλλο θες να σου πούμε δηλαδή?

είπαμε: το να φέρεσαι κατά άλλου μέλους του forum αντιβαίνει στους κανόνες αυτού.

Αρχική απάντηση από chroma

Βρες κάτι καλύτερο να κάνεις με την υπογραφή σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 00:06]

Το αν θύχτηκε...προσωπικά ΧΕΣΤΗΚΑ.....

Το λοιπόν,

αν δεν ξέρεις να συμπεριφερθείς, δεν είναι πρόβλημα δικό μου, ούτε του def, ούτε των admins που σε κυνηγάνε από πίσω κάθε φορά που "ΧΕΣΤΗΚΕΣ".

Και για την ιστορία, δεν banαρίστηκες επειδή έβαλες την υπογραφή που έβαλες, ούτε για λόγους προσωπικής επίθεσης αποκλειστικά, αλλά για την όλη σου συμπεριφορά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.