Jump to content



τι τσιπακια φοραει ?


Elpis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Elpis

οκ θα την εχω τη δευτερα με 50 ευρουλακια ;)

αυτο που με προβληματιζει ειναι αν ανεβαινει μιας και ηταν αρκετο καιρο στα defaults :hmm:

Δεν παίζει ρόλο το ότι τόσο καιρό ήταν στα default. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που τις δοκίμασα elpis (ναι τις συγκεκριμένες λέω) στην Asus μου δεν πήγαιναν με καμία παναγία στα 370, πόσο μάλλον 400, συνέχεια μου τις είχε 333. Το παιδί με εξυπηρέτησε βέβαια και τις δέχτηκε πίσω. Είναι ανάλογα με τη μητρική, σε μία Gigabyte που τις έβαλα πήγαν 400 άνετα. Τσιπάκια που γράφουν Kingston έχουν, δεν ξέρω τι ακριβώς ήταν. Καλύτερα να παιρνες του ursus... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ουπς ναι, λάθος στη διατύπωση, πήγαν στα 400 τώρα για το άνετα...δεν ξέρω. Με όλα της μητρικής στο αυτόματο πήγαν 200 (400) αλλά προφανώς τα αυτόματα είναι κανά 2,5-3-3-7 Για 2-2-2-11 που υπόσχονται, αυτά στα 370, τώρα για 400...2-3-2-11? δεν ξέρω... :o

Link to comment
Share on other sites

Χωρις φυσικα να το κοβω, λογικα αν θυμαμαι καλα ηταν τα τσιπακια ΒΗ-5 για τα 2.5V (default) που γραφει πανω. Ειχα βρει πριν κανα χρονο ενα σετακι 2χ512 ακριβως ιδιες με τις δικες σου A.00. ολοκαινουργιο απο μαγαζι... και το ειχα ψιλοψαξει τοτε αλλα μου ζητησε 300 (150 εκαστο) και κωλωσα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.