Jump to content



INTEL και TCCD συνβιβαζοντε???


Qlim4X

Recommended Posts

ρε παιδες μπας και ξερει κανεις αν τα TCCD ειναι συνβατα με intel συστιματα και μητρικες?????

στην δικια μου περιπτοσει εχω μια P4C800-E dlx και PQI turbo 4000

τη λετε θα παιξουν???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Θα παίξου. Γιατί να μην παίξουν?

Εδώ μπορείς να τις δεις πάνω σε P4P800

και εγω αυτο νομιζα οτι παιζουν αλλα το θεσαλονικιο team που συναντισα ειναι μεσα στην παραπληροφοριση..........

τα 4000 θα ανεβουν μεχρι τα 275???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

και εγω αυτο νομιζα οτι παιζουν αλλα το θεσαλονικιο team που συναντισα ειναι μεσα στην παραπληροφοριση..........

τα 4000 θα ανεβουν μεχρι τα 275???

Μήπως σου είπαν ότι δεν είναι ότι καλύτερο γενικά για intel ή ότι είναι gay και μπερδεύτηκες?

Το πόσο θα ανέβουν μόνο στην πράξει θα το δεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

και εγω αυτο νομιζα οτι παιζουν αλλα το θεσαλονικιο team που συναντισα ειναι μεσα στην παραπληροφοριση..........

LOL, το "χτίσιμο" σχέσεων δεν είναι το φόρτε σου, ε? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Μήπως σου είπαν ότι δεν είναι ότι καλύτερο γενικά για intel ή ότι είναι gay και μπερδεύτηκες?

Το πόσο θα ανέβουν μόνο στην πράξει θα το δεις...

βασικα μου ειπαν για τα gay timmings αλλα και για πολες ασυνβατοτιτες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr [Σήμερα, στις 13:18]

βασικα μου ειπαν για τα gay timmings αλλα και για πολες ασυνβατοτιτες

Ε σιγα κι εμενα τα ιδια μου ελεγαν αλλα τους εγραφα...

Τι ξερουνε κι αυτοι??

Υ.Γ. F.F.S. ----> Α-Σ-Υ-Μ-Β-Α-Τ-Ο-Τ-Η-Τ-Ε-Σ

Πως λεμε "ΙΒΜ και συμβατοι"

edit : 245@3.2Volt

Καθαρο memtest στα 3.1V για 6 ωρες και δεν βγαζει pi1M παρα μονο αν τις παω 3.2V...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

edit : 245@3.2Volt

Καθαρο memtest στα 3.1V για 6 ωρες και δεν βγαζει pi1M παρα μονο αν τις παω 3.2V...

εγω βασικα θα ηθελα αν γινοτανε να παιξουν στα 267 με 15 multi στον 3.4 στα 4g με νερακι.

τι λετε θα τα καταφερο???

με τι timmings θα ειναι εκει???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr [Σήμερα, στις 14:37]

εγω βασικα θα ηθελα αν γινοτανε να παιξουν στα 267 με 15 multi στον 3.4 στα 4g με νερακι.

τι λετε θα τα καταφερο???

με τι timmings θα ειναι εκει???

ΒΗ ειναι αυτα ρε. Απλα τα εβαλα εκει στο ασχετο επειδη το θυμηθηκα μπας και το δει ο shido και με βοηθησει οπως την προηγουμενη φορα :p...

tccd, μονο 2.6 volt παιζουνε εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

ΒΗ ειναι αυτα ρε. Απλα τα εβαλα εκει στο ασχετο επειδη το θυμηθηκα μπας και το δει ο shido και με βοηθησει οπως την προηγουμενη φορα :p...

tccd, μονο 2.6 volt παιζουνε εμενα.

ρε μας δουλευεις για TCCD μηλαω και εσυ λες για BH ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εχετε καει πολυ με το lianage

Link to comment
Share on other sites

βασανο εισαι ρε ανθρωπε! Ειπαμε tccd και Intel δεν πανε μαζι! Ποσες φορες θα το πουμε. Οτι θα παιξουν σε μια καλη μητρικη με καλη ψυξη στο chipset μεχρι 275@2,5 3 3 7 θα παιξουν αλλα οι επιδοσεις θα ειναι αισχρες. Βαζεις bh και αν εχεις gat settings τα ενεργοποιεις και γ@μ@ς. Αυτο σου ειπαν τα παιδια... Oσο για ασυμβατοτητες ειναι αληθεια. Πολλα tccd δεν παιζουν σε μητρικες για intel. Πχ σε abit as8 τα tccd της kingston. Το μηχανημα δεν ποσταρει καν. Το ιδιο και σε gigabyte 8ipe800

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

βασανο εισαι ρε ανθρωπε! Ειπαμε tccd και Intel δεν πανε μαζι! Ποσες φορες θα το πουμε. Οτι θα παιξουν σε μια καλη μητρικη με καλη ψυξη στο chipset μεχρι 275@2,5 3 3 7 θα παιξουν αλλα οι επιδοσεις θα ειναι αισχρες. Βαζεις bh και αν εχεις gat settings τα ενεργοποιεις και γ@μ@ς. Αυτο σου ειπαν τα παιδια... Oσο για ασυμβατοτητες ειναι αληθεια. Πολλα tccd δεν παιζουν σε μητρικες για intel. Πχ σε abit as8 τα tccd της kingston. Το μηχανημα δεν ποσταρει καν. Το ιδιο και σε gigabyte 8ipe800

..................σνιφ................

θα τα δοκιμασο και θα δουμε.......

τελικα το ρελε σου πολυ καλο. την αντλια την κτραταει περιπου 11,5 δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 14:40]

ΒΗ ειναι αυτα ρε. Απλα τα εβαλα εκει στο ασχετο επειδη το θυμηθηκα μπας και το δει ο shido και με βοηθησει οπως την προηγουμενη φορα :p...

tccd, μονο 2.6 volt παιζουνε εμενα.

Ψιτ νεοςςςςςςςς:devil:

Θα με νευριασεις και θα σου πεταξω κανα ζευγαρι τετοιε ς μνημες στο κεφαλι.....:innocent:

post-42-1416072040,2794_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

Ψιτ νεοςςςςςςςς:devil:

Θα με νευριασεις και θα σου πεταξω κανα ζευγαρι τετοιε ς μνημες στο κεφαλι.....:innocent:

αν ειναι για τις σιγκεκριμενες πετα τες μου και θα βρω οσο ρευμα θελουν και τι δεν θα εδινα για 263 με 2-2-2-5 αντε και με λιγο ρευμα ακομα στα 267 που χριαζομε...........

με ποσο ρευμα ειναι εκει σε shidokan

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.