Jump to content



θαυμαστα σημεια


def

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από feanorian82

Τι παει να πει γιατί; Προσέχουμε λίγο και τις ταχύτητες της μηχανής ή τη βάζουμε σε ένα τριποδακι για να μη βλέπουμε αγίους και αγγελάκια!

and weeeeeeeee 've got a winner here...

:worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 16:02]

δλδ ρε ΖΑRRAS με ολη την εκτημηση που σου εχω οσα ποστ γραφτηκανε στο φορουμ εχουν καποιο σκοπο,οσο αν το χλευασουν μερικοι ειναι δικαιωματα τους για αυτο εχουμε και την ελευθερια του λογου και των αποψεων

οχι ...τα οφφ τοπικ συνηθως δεν εχουν καποιο σκοπο....

απλως σκεψου ομως οτι το συγκεκριμενο θεμα ειναι ΠΟΛΥ λεπτο.... και καποιοι καλος ΄η κακως εχουν αρκετα ανεπτυγμενο το αισ8ημα της θρησκειας.

και κατα πασα πιθανοτητα θα φρικαρουν βλεποντας τους αλλους μισους να κραζουν...

οποτε το thread θα καταληξει 100 pages με την γνωστη και αιωνια διαμαχη μεταξυ του "πιστευω 'η οχι"

αυτα ειχα να πω... τις ευλογιες μου κυριοι

Link to comment
Share on other sites

[shock:eek: ] παω να δω την εικονικη αναπαρασταση του εσωτερικου του ναου

(για να δω που θα φυτεψω το c-4, οχι τιποτ'αλλο)

και εξπλορης διαολιζεται και με γυρναει γυρω γυρω...

Def μηπως χρειαζομαι εξορκισμο?[shock:eek: ]

πραγματικα δεν μπορουσες να διαλεξεις χειροτερη περιοδο για να θεσεις τετοιο θεμα συζητησης

ο κοσμος ετσι οπως ειναι,

ετοιμαζεται να κανει πλιατσικο στις εκκλησιες για τα να τα βγαλει περα

κι'αυτα τα λαμογια εχουν λουφαξει στις τρυπες τους και ουτε φωνη ουτε ακροαση...

τι να πω...

θελω να πιστευω οτι απλα δεν το σκεφτηκες λιγο παραπανω πριν ποσταρεις..

γιατι εαν το εκανες συνειδητα, ειναι κριμα...

Link to comment
Share on other sites

οταν γραφεις ενα ποστ εγω τουλαχιστον εχω καταλαβει τι παω να γραψω,και ξερω οτι οι αντιδρασεις καποιον παιδιων θα ειναι αρνητικες,και με ολα αυτα τα γεγονοτα που εγιναν

αλλα αυτο δεν σημαινει οτι η θρησκεια μας φταιει αν μερικοι εκπροσωποι της εκαναν αυτα που εκαναν.

Link to comment
Share on other sites

ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΣΟΥ...def....όχι ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ..

μην γενικεύεις τις δικές σου πεποιθήσεις....

και επιπλέον η διαμάχη θα υπήρχε σίγουρα ανεξάρτητα από αυτά τα γεγονότα.Απλώς αυτά κάνουν το κλίμα πιο αρνητικό.

Αρχική απάντηση από feanorian82

Ο αδερφός μου σε επικοινωνία με το Θεο.:innocent:

Tον οποίο ΘΕΟ :happy2: βλέπω να έχει και στο T-shirt εεεε??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΣΟΥ...def....όχι ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ..

μην γενικεύεις τις δικές σου πεποιθήσεις....

και επιπλέον η διαμάχη θα υπήρχε σίγουρα ανεξάρτητα από αυτά τα γεγονότα.Απλώς αυτά κάνουν το κλίμα πιο αρνητικό.

snips, θρησκεια μου σιγουρα,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν σεβομαι σε αυτο που πιστευεις εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε πλάκα πάντως... ο ρυθμός των απαντήσεων σας σε threads που και καλά δεν γουστάρετε, είναι δυσανάλογα μεγαλύτερος από αυτόν στα threads που θεωρείται σοβαρά.

Μυστήρια πράματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.