Jump to content



HACshop: Αναβάθμιση συστήματος


nickstamat

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από sotiris

αποφάσισε τι θες. να τα χώσεις στο hac? να το διαφημίσεις? να κάνεις τζερτζελέ? πες μας να ξέρουμε και μην κάνεις "πονηρά" edit.

αυτό είχες γράψει από κάτω. εφ'όσον σου ζητάνε να εξηγήσεις τι εννοείς, κάντο.

ΚΑΘΟΛΟΥ "πονηρό" το edit. Δε σας άρεσε και το έσβησα και νομίζω ότι ήταν πανεύκολο να καταλάβετε τι εννούσα, γιατί δεν μιλάω με χαζούς ανθρώπους... Τέλος πάντων, στείλ'το στην τρύπα τώρα γιατί κουράστηκα. Είπα και γω να γράψω κάτι που είδα σε ένα site και όλοι αρχίσατε να ζητάτε εξηγήσεις και το νόημα και ποιος είναι ο σκοπός μου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gr_cthulhu [Σήμερα, στις 08:54]

Τελικά, το μόνο πρόβλημα με την αναβάθμιση είναι ότι τα menus αριστερά δεν παίζουν με Firefox. Πριν την αναβάθμιση κανένα πρόβλημα.

Εγώ τι κάνω λάθος και μου παίζουν σωστά;

post-129-1416072051,3464_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο δοκίμασα από άλλο πισί στη δουλειά με Firefox 1.04 και επαγγελματικά ΧΡ (ατς!) και δεν παίζει καλά... Τα menuitems που ανοίγουν, εμφανίζονται σε διάσπαρτα σημεία και μόλις φύγει το ποντίκι από πάνω τους, δεν κλείνουν.

Κάτι σαν κι αυτό που έδειξε ο flameboy.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Πριν από λίγο δοκίμασα από άλλο πισί στη δουλειά με Firefox 1.04 και επαγγελματικά ΧΡ (ατς!) και δεν παίζει καλά... Τα menuitems που ανοίγουν, εμφανίζονται σε διάσπαρτα σημεία και μόλις φύγει το ποντίκι από πάνω τους, δεν κλείνουν.

Κάτι σαν κι αυτό που έδειξε ο flameboy.

αυτό γινόταν και πριν την αναβάθμιση

συνήθως έφτιαχνε μετά το κλείσιμο και το ξαναάνοιγμα του IE

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.