Jump to content


HACshop: Αναβάθμιση συστήματος


nickstamat

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από nickstamat

Καμία σχέση πάντως!

ε οταν μετα απο 350 ποστ μας πεις και γιατι το εκανες ισως τοτε να εχει σχεσει. να πω οτι δεν ειχες κ 50 ποστ ωστε να βαλεις avatar θα το καταλαβενα. αλλα ακομα τον γριφο σου δεν τον ελυσα δεν ειμαστε ολοι σαινια τι να κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 11:30]

ε οταν μετα απο 350 ποστ μας πεις και γιατι το εκανες ισως τοτε να εχει σχεσει. να πω οτι δεν ειχες κ 50 ποστ ωστε να βαλεις avatar θα το καταλαβενα. αλλα ακομα τον γριφο σου δεν τον ελυσα δεν ειμαστε ολοι σαινια τι να κανουμε

OK, ρε! Εντάξει! Ηρέμησε! Δεν σε έβρισα κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

nickstamat ευχαριστούμε για την ενημέρωση περί της αναβάθμισης του site φίλε...

Καιρός ήταν να κάνει αναβάθμιση το Hac άντε να πάρουν σειρά και άλλα που είναι παρατημένα πολύ καιρό.

BTW με XP PRO+SP1 και firefox 1.4 ούτε εδώ παίζει σωστά το μενού.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το site άλλες φορές παίζει κανονικά και άλλες όχι. Μιλάω πάντα για Firefox 1.0.4 σε Windows XP Pro SP2. Στην ουσία το πρόβλημα είναι ότι τα μενού μένουν ανοιχτά και δεν κλείνουν όταν απομακρυνθεί ο δείκτης του ποντικιού. Εγώ έχω βρει μια λύση επιλέγοντας γρήγορα την επιλογή που θέλω. Δεν ξέρω γιατί, αλλά με αυτόν τον τρόπο δουλεύουν κανονικά και κλείνουν μετά!

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο να εχει το site πρόβλημα με firefox. Ρε παιδιά ένα απλό javascript μενου είναι, αλλάξτε τον κώδικα ώστε να είναι συμβατό και με τα 2...

Προφανώς και εχω πρόβλημα (firefox 1.04 + winxp sp2) και δεν κλείνουν τα υπομενού που ανοίγουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jogi

Είναι απαράδεκτο να εχει το site πρόβλημα με firefox. Ρε παιδιά ένα απλό javascript μενου είναι, αλλάξτε τον κώδικα ώστε να είναι συμβατό και με τα 2...

Προφανώς και εχω πρόβλημα (firefox 1.04 + winxp sp2) και δεν κλείνουν τα υπομενού που ανοίγουν

όπως αναφέρθηκε και νωρίτερα, το πρόβλημα υπάρχει και με τον ΙΕ (οπότε ίσως να μην είναι τόσο απλό)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.