Jump to content



Νεα καταντια στο πλαισιο.......................


Qlim4X

Recommended Posts

ακουστε μια νεα ιστορια καλα μου παιδακια

πριν 10 μερες πηγα στο πλαισιο και πηρα 3 νεες λαμπες UV τις βαζω απανο και παιζανε μονο οι 2..............

παω στο πλαισιο για RMA και μου την αλαζουν...............

παω σπιτι και αυτη νεκρηηηηηηηηη......:(

παω παλη σημερα για αλαγη τεσταρουν την παλια και την αλαζουν περνο την νεα και αυτη νεκρη...............

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαλλον θα ξανα παω σημερα και θα κανω φασαρια και να μου την αλαξουνε αλλα αυτη την φορα δεν ξερω τι θα γινει θα την τεσταρουν να δουν αμα παιζει η καινουρια για να μην τα κανω λιμπα εκει μεσα.....................;)

ρε παιδες τι θα γινει με αυτο το πλαισιο????? ????? ????? ????? ?????

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έτυχε ελαττωματική παρτίδα τι θέλεις να κάνουν οι άνθρωποι??? Επίτηδες σου δίνουν καμένες???

Σου τις αλλάζουν τις καμένες δεν στις αλλάζουν? Τότε που είναι το πρόβλημα???

Να κατηγορούσες τον κατασκευαστή των λαμπών ΟΚ αλλά το μαγαζί που τις πουλάει τι σου φτέει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 11:55]

Επειδή έτυχε ελαττωματική παρτίδα τι θέλεις να κάνουν οι άνθρωποι??? Επίτηδες σου δίνουν καμένες???

Σου τις αλλάζουν τις καμένες δεν στις αλλάζουν? Τότε που είναι το πρόβλημα???

Να κατηγορούσες τον κατασκευαστή των λαμπών ΟΚ αλλά το μαγαζί που τις πουλάει τι σου φτέει?

To καταστημα οφειλει να δοκιμαζει το καθε προιον το οποιο πουλαει ωστε να διαπιστωσει την καλη λειτουργια του πριν το πουλησει στον καταναλωτη! Εξαιρετο παραδειγμα σωστης πωλησης, αποτελει το καρπουζι, οπου ο "ελευθερος επαγγελματιας, προσφερεται να "σφαξει" το προιον του προς τερψη του καταναλωτη!:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

αν βαρεθηκες να πηγαινοερχεσε ζητα πιστωτικο

ναι ρε για 3,5 ευρο τι θα παρω???

Αρχική απάντηση από SLN

To καταστημα οφειλει να δοκιμαζει το καθε προιον το οποιο πουλαει ωστε να διαπιστωσει την καλη λειτουργια του πριν το πουλησει στον καταναλωτη! Εξαιρετο παραδειγμα σωστης πωλησης, αποτελει το καρπουζιου, οπου ο "ελευθερος επαγγελματιας, προσφερεται να "σφαξει" το προιον του προς τερψη του καταναλωτη!:D :D :D :D :D

αυτο θα ηταν το πιο σωστο να την δοκιμασουν πρην μου την δοσουν....

αλλα δεν το εκαναν παρολο την απαιτιση μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

To καταστημα οφειλει να δοκιμαζει το καθε προιον το οποιο πουλαει ωστε να διαπιστωσει την καλη λειτουργια του πριν το πουλησει στον καταναλωτη! Εξαιρετο παραδειγμα σωστης πωλησης, αποτελει το καρπουζιου, οπου ο "ελευθερος επαγγελματιας, προσφερεται να "σφαξει" το προιον του προς τερψη του καταναλωτη!:D :D :D :D :D

Αν το προ'ι'όν είναι ανοιχτό και χρησημοποιημένο δεν θα το πάρει κανένας...

Αν αυτός που το αγοράζει ζητήσει να γίνει εκείνει την ώρα το τεστ τότε οκ...

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

αυτο θα ηταν το πιο σωστο να την δοκιμασουν πρην μου την δοσουν....

αλλα δεν το εκαναν παρολο την απαιτιση μου.

Μα στο αρχηκό ποστ λές ότι τώρα θα τους το ζητήσεις δεν το ζήτησες νωρήτερα...

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

ακουστε μια νεα ιστορια καλα μου παιδακια

πριν 10 μερες πηγα στο πλαισιο και πηρα 3 νεες λαμπες UV τις βαζω απανο και παιζανε μονο οι 2..............

παω στο πλαισιο για RMA και μου την αλαζουν...............

παω σπιτι και αυτη νεκρηηηηηηηηη......:(

παω παλη σημερα για αλαγη τεσταρουν την παλια και την αλαζουν περνο την νεα και αυτη νεκρη...............

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαλλον θα ξανα παω σημερα και θα κανω φασαρια και να μου την αλαξουνε αλλα αυτη την φορα δεν ξερω τι θα γινει θα την τεσταρουν να δουν αμα παιζει η καινουρια για να μην τα κανω λιμπα εκει μεσα.....................;)

ρε παιδες τι θα γινει με αυτο το πλαισιο????? ????? ????? ????? ?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 12:15]

Αν το προ'ι'όν είναι ανοιχτό και χρησημοποιημένο δεν θα το πάρει κανένας...

Αν αυτός που το αγοράζει ζητήσει να γίνει εκείνει την ώρα το τεστ τότε οκ...

Εχμμμ διευκρινιστικου τυπου ερωτηση...

ακριβως στα ποσα smiley θεωρειται οτι ενα ποστ ειναι χιουμοριστικο?? Εβαλα 5... και το παραδειγμα με το καρπουζι..... μαλλον 10 smilies χρειαζοτανε :p :P :p :P

Ακριβως αυτο το πραγμα με σενα ειχα στο μυαλο μου....

Παρολο που η δοκιμη μιας λαμπας ειναι σχετικα ευκολη... το θεωρω τελειως παραλογο ενα μαγαζι να δοκιμαζει κατι που πουλαει στον καταναλωτη. Φανταστειτε σε τι κλιμακα θα γινει κατι τετοιο σε ενα μαγαζι σαν το πλαισιο...

Αποψη μου, ειναι αποκλειτικα στην διακριτικη ευχερεια του πωλητη αν ειναι να γινει κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

To καταστημα οφειλει να δοκιμαζει το καθε προιον το οποιο πουλαει ωστε να διαπιστωσει την καλη λειτουργια του πριν το πουλησει στον καταναλωτη! Εξαιρετο παραδειγμα σωστης πωλησης, αποτελει το καρπουζι, οπου ο "ελευθερος επαγγελματιας, προσφερεται να "σφαξει" το προιον του προς τερψη του καταναλωτη!:D :D :D :D :D

σφαξιμο UV ... καλη ιδεα...:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να καίγονται οι λάμπες εκεί που τις συνδέεις? Για δοκίμασε να συνδέσεις μία που δουλεύει εκεί που σκοπεύεις να συνδέσεις την τρίτη λάμπα. Μπορεί το πιστωτικό να πάει στα 7€ :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.