Jump to content



Ποιόν ανεμηστήρα προτίνετε στην ΧΡ-120?


AN7 OverClocker

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Zarras

1. panaflo

2. delta

3. sunon

Μια απο τα ίδια και εγω, ή γενικότερα κάποιον 120x120x38, παιζει και ενα ωραιο θεματακι που μιλαει για αυτα αναλλυτικα ο mariosalice κανε μια αναζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpresv [Σήμερα, στις 11:20]

o coolermaster κατά τη γνώμη μου είναι για πέταμα. είμαι με thermaltake thunderblade 12άρη ο οποίος είναι πολύ ήσυχος για το 78CFM air flow που δίνει ονομαστικά

Για δώσε κανα λινκ μαγαζιού για τον thermaltake thunderblade

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

1. panaflo

2. delta

3. sunon

Με σειρά προτίμησης?

Ο sunon επειδή έχω 2 από δ' αυτους και δεν βρίσκω εύκολα ροοστάτη(6w+ αν θυμάμαι καλά) ξέχνα τον...

Το Hac είναι ακριβό ή τόσο κάνουν όλοι?

Γιατί Sunon βρίσκω με 10ε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Με σειρά προτίμησης?

Ο sunon επειδή έχω 2 από δ' αυτους και δεν βρίσκω εύκολα ροοστάτη(6w+ αν θυμάμαι καλά) ξέχνα τον...

Enermax παίδες που βρίσκουμε?

http://www.hacshop.gr/hac/servlet/gr.hac.display.Visualiser?action=showproduct&item=209

Link to comment
Share on other sites

O enermax εχει 20 ευρω γιατι εχει και ρυθμιστη σροφων και grid κτλ κτλ κτλ.....οι sunnon ειναι απλα οι ανεμιστηρες....:) τωρα δεν ξερω τι αλλο παιζει....αν δεν σε ενοχλει ο θορυβος παρε delta να εχεις σιγουρα αποτελεσματα......αλλα πρπει να εχει πανω απο 30 ευρω....τον 8αρη τον ειχα παρει 22....

Link to comment
Share on other sites

Τον thunderblade εχω και εγω πάνω στην xp ησυχος είναι. Βασίκα εάν δεν σε νοιαζει η εμφάνηση (δεν εχεις παραθυρο στο κουτι κ.τ.λ) παρε 38ρη που λεμε και παραπανω. Αποδίδει πολυ καλυτερα και οσο για το θορυβο του κοβεις στροφες αλλα παραλληλα εχεις και την δυνατοτητα να τον παιζεις και τερμα οταν θες επιδόσεις. Γενικα οι 38ιδες ειναι καλυτερη σε αποδοση (ειδικα τωρα το καλοκαιρι) αλλα υστερουν σε εμφανιση και σε θορυβο οταν λειτουργουν σε φουλ στροφες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 13:49]

(άντε να ψάχνω για ροοστάτη με 7watt)

αν θες, δεν ειναι δυσκολο να αλλαξεις την συνδεσμολογια στο μολεξ και να εχες 7v χωρις ροοστατες...

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&postid=149101#post149101

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.