Jump to content


Plexy


Elpis

Recommended Posts

ο καλυτερος τροπος για να φυγει η ασπρη σιλικονη απο πλεξυ (και απο τα χερια :p ) πιος ειναι ?

δεν βγαινει με τριψιμο η ατιμη....

και επισης πως μπορω να καλυψω μια οξυγονοκολληση πανω στο πλαινο του case ? με τι σπρει ? (μου το μαμησε ο μαπας που πηγα να το κοψω...)

Link to comment
Share on other sites

τριψτην με το χερι.θα φυγει.τις γωνιες οπως ειπε ο magic κοψτες με το ξυραφι.

απο το χερι δοκιμασε διαλυτικο νιτρου κατα προτιμηση.βρωμαει,ειναι καρκινογονο, αλλα θα φυγουν.ουτως η αλλος μια φορα θα το χρησημοποιησεις.δεν θα πλενεσε καθε μερα με αυτο.

και επισης πως μπορω να καλυψω μια οξυγονοκολληση πανω στο πλαινο του case ? (μου το μαμησε ο μαπας που πηγα να το κοψω...)> στο εκοψε με το οξυγονο?????

στην βιοχαλκο το πηγες?δεν ειχε ενα πριονι αερος??αν ειναι πολυ μεγαλα τα κομματια

απο το λιωμενο μεταλο τροχισε τα.κατοπιν αν συνεχιζουν να φαινονται ασχημα αν θες τα

ριχνεις ενα ψιλο στοκαρισμα αφου καθαρισεις καλα τις επιφανειες και κατοπιν το χρωμα τις

αρεσκειας σου.η αλλιως πας σε ενα που εχει πριονι αερος και σε κοβει λιγο ποιο μεσα

απο το λιωμενο μεταλο και ετσι θα εχεις καλες ακρες χωρις τρεξιματα.στο εκοψε ε?

οχι στο κολλησε. αν στο κολλησε με οξυγονο και δεν ηταν καλος................εγω προσωπικα

θα του το εφερνα στο κεφαλι.οξυγονο σε τοσο λεπτη λαμαρινα ειναι καθαρη........π

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από 2cpu [Σήμερα, στις 00:05]

τριψτην με το χερι.θα φυγει.τις γωνιες οπως ειπε ο magic κοψτες με το ξυραφι.

απο το χερι δοκιμασε διαλυτικο νιτρου κατα προτιμηση.βρωμαει,ειναι καρκινογονο, αλλα θα φυγουν.ουτως η αλλος μια φορα θα το χρησημοποιησεις.δεν θα πλενεσε καθε μερα με αυτο.

και επισης πως μπορω να καλυψω μια οξυγονοκολληση πανω στο πλαινο του case ? (μου το μαμησε ο μαπας που πηγα να το κοψω...)> στο εκοψε με το οξυγονο?????

στην βιοχαλκο το πηγες?δεν ειχε ενα πριονι αερος??αν ειναι πολυ μεγαλα τα κομματια

απο το λιωμενο μεταλο τροχισε τα.κατοπιν αν συνεχιζουν να φαινονται ασχημα αν θες τα

ριχνεις ενα ψιλο στοκαρισμα αφου καθαρισεις καλα τις επιφανειες και κατοπιν το χρωμα τις

αρεσκειας σου.η αλλιως πας σε ενα που εχει πριονι αερος και σε κοβει λιγο ποιο μεσα

απο το λιωμενο μεταλο και ετσι θα εχεις καλες ακρες χωρις τρεξιματα.στο εκοψε ε?

οχι στο κολλησε. αν στο κολλησε με οξυγονο και δεν ηταν καλος................εγω προσωπικα

θα του το εφερνα στο κεφαλι.οξυγονο σε τοσο λεπτη λαμαρινα ειναι καθαρη........π

οχι απλα το εκοψε πολυ ο βλαμενος (του εξηγουσα μια ρωτα τι να κανει και παλι λαθος το εκανε.. ελεοςςς IQ αγγουριου .. τεσπα) και μετα αναγκαστηκε να το κολλησει με οξυγονο..

ευτυχως δεν ηταν κανενα κουτι της προκοπης αλλιωςς...

Link to comment
Share on other sites

με τι το εκοψε?omg οπως λενε και οι αμερικανοι.στο κολλησε με οξυγονο...

βασικα πιστευω οτι τωρα ολο πιτσικαρισε.σωστα?αν δεν στραβωσε ολο προσπαθησε να τροχισεις τα σημεια που εχει κολλησει αν εχουν σημαδια που προεξεχουν.κατοπιν στοκο ψιλο τριψιμο και βαψιμο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.