Jump to content


Βοήθεια με Kaspersky!!!


leros2004

Recommended Posts

Έχοντας βολευτεί εδώ και αρκετο καιρό με το εν λόγο antivirus, την Παρασκευή έφτασε η μέρα της κρίσης :devil:

Τελείωσε η χαριστική περίοδος του κλειδιού που ερχόταν με το πρόγραμμα (version Personal Pro),ψάχνοντας για ανανέωση κολλήσαμε και ιό μετά απο 10 μήνες που την είχα ξαναπατήσει με το άχρηστο antivirus που χρησιμοποιούσα τότε (Νοrton).

Είπα να δοκιμάσω την πιο απλή έκδοση του αφού υπάρχει περίοδος χάριτος και για αυτό αλλά υπάρχει το εξής πρόβλημα:

Μόλις πάω να συνδεθώ στο Internet κάνει restart ο υπολογιστής, για να μπώ στο internet μόνο με απεγκατάσταση του kaspersky διορθώνεται.

Με την έκδοση προ δεν είχα κάποιο πρόβλημα, έχω δοκιμάσει 2 εκδόσεις Kaspersky 5.0.372 Personal Kaspersky, 5.0.227 Personal.

Βοηθείστε παιδιά :bye:

Σύστημα: Nf2 Ultra, nvidia 6600Gt, 256ram, Dialup σύνδεση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mato

bale ena kalo firewall(zonealarm) gia na min sou einai toso aparaitito to kalo antivirus , prolipsi i kaliteri therapia

το έχω ήδη βάλει, δοκίμασα το System Mechanic 5 Professional και έχει την antivirus το kaspersky personal 5.0.146.

Δουλεύουν όλα κανονικά αλλά μέχρι 11/8/05 αποτι βλέπω.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mato

bale ena kalo firewall(zonealarm) gia na min sou einai toso aparaitito to kalo antivirus , prolipsi i kaliteri therapia

επ σε είδα. γράφουμε με ελληνικά με ελληνικούς χαρακτήρες, θα σε παρακαλούσα να διορθώσεις το post σου;)

Αρχική απάντηση από leros2004

το έχω ήδη βάλει, δοκίμασα το System Mechanic 5 Professional και έχει την antivirus το kaspersky personal 5.0.146.

Δουλεύουν όλα κανονικά αλλά μέχρι 11/8/05 αποτι βλέπω.....

δοκίμασε και το avg antivirus που γενικά τα πάει πολύ καλά και είναι και free.

avg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.