Jump to content



Αναζητουνται μνημες SIMM (Μη γελατε ρε :D )


Maz00nga

Recommended Posts

Ναι καλα διαβασατε... Αν εχετε κανεναν παραπεταμενο υπολογιστη που εχει πανω SIMM μνημες θα χαρω να τις αγορασω η να τις ανταλλαξω η οτι νομιζετε τελος παντων :p ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ :upside:

Link to comment
Share on other sites

θέλω 200 ευρώ για 2 simmάκια 2*8 mb και 600 ευρώ για 2 simmάκια 2*32 (αυτά είναι και edo).

αν δέχεσαι να στα δώσω ( και ξεχνάω ότι δεν μπορείς να ποστάρεις αγγελίες διότι δεν έχεις τα προαπαιτούμενα:p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

θέλω 200 ευρώ για 2 simmάκια 2*8 mb και 600 ευρώ για 2 simmάκια 2*32 (αυτά είναι και edo).

αν δέχεσαι να στα δώσω ( και ξεχνάω ότι δεν μπορείς να ποστάρεις αγγελίες διότι δεν έχεις τα προαπαιτούμενα:p )

Είσαι ο ορισμός της μαύρης αγοράς της πληροφορικής η είναι απλώς η ιδεά μου? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 16:56]

θέλω 200 ευρώ για 2 simmάκια 2*8 mb και 600 ευρώ για 2 simmάκια 2*32 (αυτά είναι και edo).

αν δέχεσαι να στα δώσω ( και ξεχνάω ότι δεν μπορείς να ποστάρεις αγγελίες διότι δεν έχεις τα προαπαιτούμενα:p )

:hehe: :hehe: :hehe:... πολύ χαμηλές τιμές έχεις και χαλάς την πιάτσα... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από R@tNET

Έχω ότι θες... με 8 MB και με 16 MB ακόμα και με ψήκτρα για overclocking... :hehe: :hehe: :hehe:

Εισαι τρελος αλλα μπορει κ να με σωσεις! Εχεις 4 16αρια? Απο 32αρια παιζει τπτ? Ακουω χρεωσεις (Κατω απο 1000 ευρω τις θεωρω Β' Διαλογης κ θα σε δυσφημισω :p)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Maz00nga

Αυτα ειναι DIMM νομιζω...

Μα, αν δε με γελάν οι γνώσεις μου, δεν υπάρχει τύπος μνήμης "dimm". Dimms είναι οι καρτούλες, πώς να το πω... Κάθε μια πλακέτα είναι ένα dimm... Κάνω μήπως λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις Μακη τεκνον μου (:p) αλλα οπως ακομη οι υδραυλικοι λενε το Μεθυλακετυλενιο του Προπαδιενιου (που ειναι πλεον το περιεχομενo των φιαλων για συγκολληση χαλκοσωληνων) απλα Προπανιο, ετσι κ εμεις τα κακα παιδια τα λεμε οπως τα μαθαμε :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.