Jump to content



A64 3000+ΒΕΤΤΕR TO FX55


def

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Tα ευκολως ενοούμενα καλά είναι να μην τα συζητάμε :hehe:

To γυρνάω και σε φλάμε , και ρωτάω ? ΓΙατί def ? Τόσο περίεργο σου φάνηκε που άνοιξες θρέντ ?

Μαν ο fx55 ένας cpu διαλεγμένος είναι και τπτ παραπάνω [με μικρές ευκολίες ακα ξεκλειδωτο μούλτι το οποιο ΜΟΝΟ οι OVERCLOCKERS θα εκμεταλευτουνε] . Αν τον δουλεύεις και σε stock όπως εσύ , οποιοσδήποτε cpu με το ίδιο core [939 , ] με mhz παραπάνω τον κερνάει τσάι .

Aς είναι και 939 3.0+@2.7 των 130 ευρώ . Ακουγεται σκληρό ?

Είναι αληθινό .

Φιλικά αυτά. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Tα ευκολως ενοούμενα καλά είναι να μην τα συζητάμε :hehe:

To γυρνάω και σε φλάμε , και ρωτάω ? ΓΙατί def ? Τόσο περίεργο σου φάνηκε που άνοιξες θρέντ ?

Μαν ο fx55 ένας cpu διαλεγμένος είναι και τπτ παραπάνω [με μικρές ευκολίες ακα ξεκλειδωτο μούλτι το οποιο ΜΟΝΟ οι OVERCLOCKERS θα εκμεταλευτουνε] . Αν τον δουλεύεις και σε stock όπως εσύ , οποιοσδήποτε cpu με το ίδιο core [939 , ] με mhz παραπάνω τον κερνάει τσάι .

Aς είναι και 939 3.0+@2.7 των 130 ευρώ . Ακουγεται σκληρό ?

Είναι αληθινό .

Φιλικά αυτά. :)

Έγραψες μαν.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω για να νιωσω λιγο καλυτερα με τον μπανανα-winnie μου εχω "αναγκη" λιγο θαψιμο στον FX.... Γινεται??

Μια-δυο σελιδουλες ακομα, οχι τιποτα τραγικο... Πλιιιιιιζζζζ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Εντάξει; Τελειώσαμε; Συμφωνούμε όλοι ότι ο FX είναι για πέταμα; Έχουμε όλοι την συνείδησή μας ήσυχη από τις δικές μας αγορές;...

Δεν είναι θάψιμο του FX, είναι θάψιμο αυτών που τους έχουν νορμαλ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 02:03]

κωλοτουρκοι...:hehe:

Φωτιά λέμε σε dfi , ocz . tagan , και msi .

.................................................................................................................

@Frost δεν είναι θάψιμο κανενός . Ούτε αυτών που τους έχουν στοκ Ότι θέλουν να κάνουν με το cpu τους . . ΑΠλα μαν . δεν γίνεται να ακουνε αυτά που θέλουν πάντα κάποιοι απο αφέλεια , η απλά επειδή δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα . Αλλά με λίγο καλή θέληση όλα γίνονται .

Εντάξει λοιπόν . Θα τα πούμε αλλιώς τα πράγματα αν είναι να μας βγάλετε κομπλέξικούς και ρατσιστές και ζηλιάρηδες και δεν ξέρω εγώ τι .

:o:O Τι λίνκ ήταν αυτό πώ πώ / . :o:O

Τα τελικά συμπεράσματα τα δικά μου είναι πώς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση αυτός ο cpu ο μικρός

και φθηνός να περνάει όλους τους άλλους .

Και ΕΙΔΙΚΑ τον fx55 . Mε τίποτα .

με τίποτα .

με τίποτα .

Με τίποτα λέμε . 800 ευρώ τον πήρα . Και απο όλα τα πράγματα στην βιτρίνα Γυαλιζε πιο πολυ λέμε . Μέχρι και ο μαγαζάτορας που ήξερε μου είπε .

''Μαν , μέχρι και το καλυτερο ***νι θα χτυπήσεις με αυτό το cpu .''

Ε δεν μπορεί να έρχεται τώρα το κάθε τυχαιο φορά του εξωτερικου και να κάνει συγκριση τόσο άδικη . . . . Κάποιο λάκο έχει η φαβα όπως λένε και οι παλαιότεροι .

εδιτ . :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι πολυ σοβαρα τα πραματα που αναφερετε στο θρεντ αυτο... διαβαζοντας τα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να πουλησω τον FX μου και να παρω κανα 3000 που παει και καλυτερα οπως λετε....

τι λετε? αξιζει? για πειτε παλι καμια γνωμη....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.