Jump to content



GTA:San andreas Βοήθεια


Iron Stathis

Recommended Posts

εχω φτασει σε ενα σημείο στο παιχνιδι που ο cesar (ετσι νομιζω οτι τον λενε) μου ζητάει να παμε στο unity station για κατι, να αντιμετωπισουμε καποιουσ κατι τετοιο τελος παντων. Ετσι του παιχνιδι μου λεει να κανω ένα recruit απο gang members της grove street. Επειδη εγώ ποτέ δεν θυμαμαι να έχω κάνει κάτι τέτοιο μπορεί να μου πει καποιος πως γίνεται:o

Link to comment
Share on other sites

και επιτελους μετα απο 3 μηνες το τερματισα το παιχνιδι

και το πρωτο gta που τερματιζω γιατι στα προηγουμενα κολησα και στα δυο σε μια αποστολη και εμεινα εκει

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Δώσε καμια παραπάνω πληροφορία... λειτουργικό?

Ξαναβάλε το directx γι αρχή. Αν μιλάμε για XP.

Αν δεν, κάνε μια ξανά μια καθαρή εγκατάσταση το παιχνίδι (απεγκατάσταση, καθάρισμα κλειδιά, δίσκο, υπολείματα του παιχνιδιού κλπ και επανεγκατάσταση)

*τα saves δε πειράζουν

Link to comment
Share on other sites

Δώσε καμια παραπάνω πληροφορία... λειτουργικό?

Ξαναβάλε το directx γι αρχή. Αν μιλάμε για XP.

Αν δεν, κάνε μια ξανά μια καθαρή εγκατάσταση το παιχνίδι (απεγκατάσταση, καθάρισμα κλειδιά, δίσκο, υπολείματα του παιχνιδιού κλπ και επανεγκατάσταση)

*τα saves δε πειράζουν

φίλε έκανα αύτο που μου είπες και δούλεψε τελίκα.αλλά μπαίνω κανονικά και μόλις πατάω να παίξω και κάνει loading κολλάει στην μέση.άμα ξέρεις τι μπορώ να κάνω πες μου.ευχαριστώ!!:help:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πρώτα από όλα δοκίμασε να κατεβάσεις to directX από το link που έδωσε ο προηγούμενος...

Δεύτερον το game το έχεις αγορασμένο κανονικά σε CDακι ή σπασμένο?? (Έχει σημασία)

Αν είναι αγορασμένο κανονικά τοτε σβήσε τα πάντα σχετικά με το παιχνίδι που υπάρχουν μέσα στον C/D/F(κτλ κτλ)

Αν είναι σπασμενο chekare μια τα αρχεία του παιχνιδιού μήπως λείπει τπτ και πήγαινε στην ιστοσελίδα ποθ το κατεβασες να δεις μήπως έχει γίνει κάποια αλλαγή στο παιχνίδι...

(Αυτά μου έρχονται τώρα αν σκεφτώ κάτι πιο σίγουρο θα σε ενημερώσω,θα το ψάξω λιγάκι):rubik:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.