Jump to content



αγορά επαγγελματικών cd player PIONEER!!!!


bibis1416003194

Recommended Posts

η τα cdj800

η τα cdj1000

εγω εχω τα 1000 και ειμαι απολιτα ευχαριστιμενος κανουν πολυ καλη δουλια

αλλα και για 800 εχω ακουσι καλα λογια αλλα λιγο πιο πολιπλοκα σε χιρισμο

επισεις αν διαθετις φραγκα παρε τα καινουρια dvj-x1 που θα εισαι εντος εξελιξεον για τουλαχιστον 5 χρονια

απο μικτι τι σκεφτεσε να κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr [Χθες, στις 20:15]

αντε να το πω αλλη μια φορα

ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΛΕΚΤΙΚΟΣ οκ???

Τεμπέλης είσαι βασικά :p Δεν έχεις ακουσει για διορθωτές κειμένου?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Και καλά εσείς τα νέα μέλη, αλλά και ο Skinny που έχει τόσα posts?

η αποψη μου αυτη ειναι....

σε 30" αμα το βαλεις στο word διορθωθηκε το προβλημα ( ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τα threads κάνοντας παρατηρήσεις, η λύση είναι απλή, αν ο άλλος δεν θέλει να την χρησιμοποιήσει ε τι να κάνουμε, σε κάθε του post θα γεμίζουμε μία σελίδα με παρατηρήσεις?

Αν σας ενοχλεί το ότι δεν προσπαθεί να βελτιώσει την κατάσταση, απλά αγνοήστε τα post του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Παιδιά, δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τα threads κάνοντας παρατηρήσεις, η λύση είναι απλή, αν ο άλλος δεν θέλει να την χρησιμοποιήσει ε τι να κάνουμε, σε κάθε του post θα γεμίζουμε μία σελίδα με παρατηρήσεις?

Αν σας ενοχλεί το ότι δεν προσπαθεί να βελτιώσει την κατάσταση, απλά αγνοήστε τα post του.

:o συγνωμη για την παρεμβαση,αλλα ξερουμε το προβλημα του ALEXX.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ας επανελθουμε εντος θεματος

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

η τα cdj800

η τα cdj1000

εγω εχω τα 1000 και ειμαι απολυτα ευχαριστιμενος κανουν πολυ καλη δουλια

αλλα και για 800 εχω ακουσι καλα λογια αλλα λιγο πιο πολιπλοκα σε χιρισμο

επισεις αν διαθετις φραγκα παρε τα καινουρια dvj-x1 που θα εισαι εντος εξελιξεον για τουλαχιστον 5 χρονια

απο μικτη τι σκεφτεσε να κανεις???

Link to comment
Share on other sites

τα 800 δεν ειναι καθόλου πολύπλοκα τουλάχιστον σε σχέση με τα 1000. Ακόμα τα 200 είναι πάρα πολύ α3ιόπιστα και σε σχέση με τα 100 έχουν προστεθεί αρκετές λειτουργίες. άν θές να 'παίζεις' με σκράτς και σε βολεύει το μεγάλο τζογκ πήγαινε σε 800 (αν δεν έχεις πρόβλημα χρημάτων γκοου του 1000. αν θές κάτι οικονομικό και δεν σε ενδιαθέρει το σκράτς πηγαινε στο 200 χωρίς δισταγμούς. Είναι κορυφή!!! έχει το loop option του 1000 και του 800, παίζει μπ3, με απιλογέα +/-6 μπορείς να μηξάρεις με 0.02!!!, ενσωματώνει τα 3 εφεδάκια του 100, έχει Auto Beat Loop για περίπτωση που δεν έχεις προλάβει να βρείς άλλο κομάτι (κάτι σαν emergency), πηγένει έως +/-16 (άν δεν θέλεις wide δεν χρειάζεαει παραπάνω), εχει bpm counter και διαβάζει και rw! Τι άλο θές?

’ν έχεις και καρτούλα το πέρνεις απο www.musicstorekoeln.de με 450 και είσαι οκ! (υπόψιν οτι το musicstorekoeln.de έχει το 800 580ευρα).

Link to comment
Share on other sites

μηλαμε πηγα και ιδα τα καινουρια με το dvd και τον αντοιστιχο μηκτη μιλαμε τραλαθικα

εχουν τα παντα πανο 1000 εφε σκαρτσ και πολλα αλλα καλουδια

αλλα πολα τα λεφτα ολο το σετ κανει 200 χιλιαρικα ελεος.............

κορυφη απλα κορυφη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.