Jump to content



Ποιο κουτί λέτε να διαλέξω? - Stacker Chosen and Bought


Maximus

Recommended Posts

Ψιλοάσχετο αλλά θέλω καμια ιδέα κι από σας: Υποθέτουμε ότι παίρνω το ασημένιο. Λογικά με το ασημένιο πάει το μπλε χρώμα για το φωτισμό του κουτιού. Αν πάρω το μαύρο όμως και το πράσινο και το μπλε και το κόκκινο πάει.

Βέβαια:

Το πράσινο είναι...ε...πως να το πω, θα φαίνεται σαν Χ-ΒΟΧ :hehe:

Το μπλε είναι ξεκούραστο, όμορφο αλλά αρκετά κλασικό, το φοράνε πολλοί.

Το κόκκινο με μαύρο κουτί πάει αλλά είναι έντονο, μήπως θα ενοχλεί στην τελική?

Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Ψιλοάσχετο αλλά θέλω καμια ιδέα κι από σας: Υποθέτουμε ότι παίρνω το ασημένιο. Λογικά με το ασημένιο πάει το μπλε χρώμα για το φωτισμό του κουτιού. Αν πάρω το μαύρο όμως και το πράσινο και το μπλε και το κόκκινο πάει.

Βέβαια:

Το πράσινο είναι...ε...πως να το πω, θα φαίνεται σαν Χ-ΒΟΧ :hehe:

Το μπλε είναι ξεκούραστο, όμορφο αλλά αρκετά κλασικό, το φοράνε πολλοί.

Το κόκκινο με μαύρο κουτί πάει αλλά είναι έντονο, μήπως θα ενοχλεί στην τελική?

Τι λέτε?

To blue ουσιαστικά είναι κλασικό διότι θυμίζει την ακτινοβολία στους πυρινικούς αντιδραστήρες.

Πιστεύω πως το κόκκινο με το ασημί κουτί δεν θα πολύ πάει. ’σε το πράσινο...

Εγώ θα έλεγα κάτι σε μοβάκι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από 2cpu

παρε το ασημενιο και μην βαζεις φωτισμο.ειναι τοσο αναγκη να μπει?

Ε αν βάλω το plexi πλαϊνό θέλω να έχει φωτισμό :)

Για το ασημένιο δεν το συζητώ, μπλε θα πάρω, αν πάρω το μαύρο όμως, μάλλον για κόκκινο ή μπλε το κόβω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Ε αν βάλω το plexi πλαϊνό θέλω να έχει φωτισμό :)

Για το ασημένιο δεν το συζητώ, μπλε θα πάρω, αν πάρω το μαύρο όμως, μάλλον για κόκκινο ή μπλε το κόβω.

το θεμα ειναι τι αρεσι σε εσενα πανο απ ολα. πιος συνδιασμος ειναι καλητερο για εσενα εσυ ξερεις και θα το δεις στην πορια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπόν παίδες πήρα το ασημένιο. Είναι...τεράστιο :) πραγματικά τρομερό κουτί, παιδεύτηκα βέβαια μέχρι να ξηλώσω τα πάντα από το παλιό και να τα προσαρμόσω στο θηρίο αλλά άξιζε τον κόπο. Με εντυπωσίασε η ποιότητα κατασκευής, οι άπειρες βίδες που σου δίνει "δώρο" η Coolermaster αν και δε χρειάζονται, το πόσο εύκολα κρύβονται τα καλώδια, ο αερισμός...Πραγματικά τρομερό κουτί. Του έβαλα και Aqua φωτισμό και είναι φοβερό :D Σε λίγο πάω να πάρω και το CrossFlow μιας και το Aircondition το χτυπάει ακριβώς στο πλάι, οπότε θα έχω και καλή ψύξη. Ευχαριστώ για τις συμβουλές, πράγματι άξιζε τα λεφτά του :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.