Jump to content



E-mail Accounts


DarkGod

Recommended Posts

Γεια σας παίδια!Μπράβο καταρχήν για το site πολύ καλό!!Ηθέλα να κάνω την εξής προταση στους admin του site!Να δώσουν για άρχη αν συνφωνούν κάποια e-mail accounts στους users tou Thelab.gr του τύπου username@thelab.gr !! Τι λέτε δεν θα ήταν καλη ιδέα???

;)

Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω οτι κατι τετοιο θα εκανε ακομα πιο γνωστη την αγαπημενη μας σελιδα.

επισης αρκετοι που εχουμε τον λαμπουκο σαν αρχικη σελιδα θα γουσταραμε να φαινεται και στο mail μας σαν σημειο αναφορας.

βεβαια ας μην ξεχναμε οτι ισως μια τετοια φιλοξενια τοσων μελων να κοστιζει στα παιδια που τον εφτιαξαν και αν και ειναι καλο σαν ιδεα τον τελικο λογο τον εχουν οι διοικουντες.

(βεβαια με μια συνδρομη απο τον καθενα μας π.χ.20ευρω το 6μηνο ισως να ηταν ολοι ευχαριστημενοι)

ας περιμενουμε επισημη γνωμη......:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας χαλάσω το όνειρο αλλά σκεφτήτε και το άλλο...

Με τον τρομακτικό αριθμό τον εγκεφαλικά νεκρών ανθρώπων που κυκλοφορούν και με την όποια πιθανότητα να υπάρχουν και σε αυτό το φόρουμ...στην όποια πατάτα αποφασίζουν να κάνουν με το μαιλ τους...θα εκθέτουν μια ομάδα ανθρώπων!

Καταλάβατε τι λέω και πως το λέω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Δεν θέλω να σας χαλάσω το όνειρο αλλά σκεφτήτε και το άλλο...

Με τον τρομακτικό αριθμό τον εγκεφαλικά νεκρών ανθρώπων που κυκλοφορούν και με την όποια πιθανότητα να υπάρχουν και σε αυτό το φόρουμ...στην όποια πατάτα αποφασίζουν να κάνουν με το μαιλ τους...θα εκθέτουν μια ομάδα ανθρώπων!

Καταλάβατε τι λέω και πως το λέω....

Σε καταλαβαινω...Αλλα δεν μπορει να υπαρχει καποιος περιορισμος σε σελιδες....γνωστου περιεχομενου?

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο θα υπάρξουν κάποια άτομα(χωρίς να εκθέσω κανέναν γενικά μιλάω) που σίγουρα με την συμπεριφορά τους ίσως να εκθέσουν το site!Αν συμφωνήσουν οι admins κ αποφασίσουν να ΄δωσουν accounts καλό θα ήταν να δίνονται λίγα λίγα account!

Ευχαριστώ !!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkGod [Σήμερα, στις 17:17]

Έχετε δίκιο θα υπάρξουν κάποια άτομα(χωρίς να εκθέσω κανέναν γενικά μιλάω) που σίγουρα με την συμπεριφορά τους ίσως να εκθέσουν το site!Αν συμφωνήσουν οι admins κ αποφασίσουν να ΄δωσουν accounts καλό θα ήταν να δίνονται λίγα λίγα account!

Ευχαριστώ !!!!;)

αυτο ειναι λαθος νομιζω, διοτι με ποιο κρητηριο θα δωσουν τα accounts και σε ποιους... θα υπαρξει σοβαρο προβλημα. αν ειναι να γινουν αccounts να τα παρουμε ολοι μαζι. ή εστω να γινει οπως με της αγγελιες. πχ να μπορουν να εχουν accounts αυτοι που ειναι πανω 500 ποστ.(το νουμερο ετσι μου ηρθε και το εβαλα,εγω απλα την ιδεα ηθελα να δωσω,απο εκει και περα αλλοι ειναι αρμοδιοι)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.