Jump to content



Recommended Posts

πολυ εντυπωσιακο μπορεις να δωσεις και το link

έχει δωθεί ήδη απο [MENTION=10170]swatoner[/MENTION] οπότε εκεί τα credits.αλλά για να μην ψάχνεις είναι αυτό : Fire and Ice Spacey

του καιρού είναι το : VCloudsWeather2

και τα υπόλοιπα απο το Fire and Ice Spacey μαμά όπως είναι..

Link to comment
Share on other sites

δεν πείραξα πολλά πράγματα,σχεδόν έτοιμο το βρήκα το θεματάκι.

πολυ ωραιο (ειδικα το ρολοι), επρεπε να το φανταστω οτι ειναι rainmeter και αρα οσο και να μου αρεσει δεν το βαζω :p

να κι εγω:

post-22844-1416075898,2356_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο (ειδικα το ρολοι), επρεπε να το φανταστω οτι ειναι rainmeter και αρα οσο και να μου αρεσει δεν το βαζω :p

να κι εγω:

γιατί? τι παίζει και δεν το βάζεις?

επίσης...βλέπω καλά? FIFA2012? ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ 666

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσει το rainmeter μπερδευομουνα απο την αρχη να το φτιαξω και ειχε και bugs (παλιοτερα, ελπιζω να το φτιαξανε και να μην εχετε προβληματα) και το εχω παρει απο φοβο, ξερεις πως ειναι η αρχικη εντυπωση σε ολα τα πραγματα...

εχω και το pes 12 αλλα το εχω κανει uninstall (παρα πολλα noobs στο mp που δεν παιζουν ποδοσφαιρο σαν sim αλλα σαν arcade videogame), οχι οτι παιζω πολυ fifa βεβαια (μια απο τα ιδια πανω κατω ειναι και αυτο στο mp)... :p

το βρηκα ομως πολυ φτηνα απο cdkeyαδικο και το χτυπησα, ενω για το pes (και για το MW3) πληρωσα full τιμη στο ραφι λογω funboysμου και πηγανε χαμενα τα φραγκα...

γενικα τα εικονιδια μου θελουν διορθωμα σε καποια φαση, αφου πολλα προγραμματα δεν τα εχω στο gadget για να μην ειναι τεραστιο, εχω ομως καποια παιχνιδια που ετσι κι αλλιως τα ανοιγω μεσω steam ή origin :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.